Ježko Sonic 3 dostáva dátum vydania. Kedy nová trojica dobehne do kín?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ježko Sonic 3 má dátum vydania

Ak ste sa po konci druhého filmu nevedeli dočkať ďalších dobrodružstiev novovzniknutej trojice, prinášame dve správy. Tá dobrá – vieme, kedy to bude. Menej dobrá – ešte si nejaký čas počkáme. Oficiálny účet na Twitteri totiž zverejnil pre film Ježko Sonic 3 dátum vydania.

Pôvodná videoherná séria od spoločnosti Sega, ktorá nedávno oslavovala 26 rokov, sa dočkala v roku 2020 filmového spracovania. Štúdio našťastie vypočulo prosby fanúšikov so zmenou dizajnu pre postavičku a poskytli príjemný zážitok fanúšikom hry aj novým divákom. Prvý film sa stal tak obrovským úspechom, oznámené tak bolo aj pokračovanie.

film Ježko Sonic
Zdroj: wall.alphacoders.com

Dvojka bola ešte väčším hitom ako jednotka

James Mardsen aj Jim Carrey (ako bezkonkurenčný záporák Dr. Robotnik) sa tak vrátili aj do dvojky. Tá nám okrem poriadnej dávky akcie a správneho humoru priniesla aj dve nové postavy, pochádzajúce z hier. Nimi boli líška Tails, ktorej hlas si zopakovala pôvodná dabingová herečka a ježura Knuckles. Hlas mu v pôvodnom znení prepožičal Idris Elba.

Režisér Jeff Fowler oznámil ešte pred uvedením dvojky, že práve táto postava dostane vlastný spin-off. Takže okrem priamych pokračovaní sa bude značka rozrastať aj takýmto smerom. Samozrejme, tento tvorca je jedným z členov tímu, ktorí sa vrátia aj pre tretiu časť.

Sonic 3 Knuckles seriál
Zdroj: themarysue.com

Pokračovanie aj seriály

Tá bola potvrdená ešte počas februára, teda stále ešte pred premiérou dvojky, ktorá prišla na prelome marca a apríla. Nadšenie ohľadom ďalšieho pokračovania vyjadril aj Haruki Satomi, generálny riaditeľ Sega Corporation. Povedal, že sú v spoločnosti nadšení ohľadom tretieho chystaného vstupu do kín, ale aj seriálu, ktorý príde na Paramount+.

Vrátiť by sa mal aj producent Neal Moritz, ktorý opakovane zdieľal nadšenie ohľadom toho, že môžu priniesť tento svet, ktorý uchvacuje fanúšikov už celé dekády. Sonica rád vracia dlhoročným priaznivcom aj novej generácii divákov.

„Beží rýchlejšie, letí vyššie, udiera silnejšie“

Tak dostal aj Ježko Sonic 3, kedy príde do kín. S popisom „beží rýchlejšie, letí vyššie, udiera silnejšie“ odkazujúcim na ústrednú trojicu nám odhaľuje vydanie pred Vianocami. Lenže až sviatkami o dva roky (teda o rok a pol). Plánovaná premiéra je totiž stanovená na 20. decembra 2024.

Čakanie však bude o to jednoduchšie, keď vieme, že dostaneme aj seriál(y). Navyše aspoň trochu vieme, na čo sa vo filme môžeme tešiť. V potitulkovej scéne druhého filmu nám bol ukázaný ďalší veľký hráč, ktorý pôvodne pochádza z hier. Ním je temný náprotivok Sonica menom Shadow.

Bude pre vás hrozné čakať rok a pol na ďalšieho Sonica? Alebo si naopak myslíte, že uvedenie trojky v kinách je pomerne blízko? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -