Morča útočí na Supermana kryptonitom, superzvieratká sa dávajú dokopy. To ukazuje nový trailer na DC League of Super-Pets

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na DC League of Super-Pets

Warner Bros. prináša nový trailer na DC League of Super-Pets, animák, ktorý príde zachrániť vaše telo. Prináša zvieracích hrdinov z DC a ukáže, že aj štandardní hrdinovia občas potrebujú neštandardnú záchranu. Pretože ak sú Superman (John Krasinski) a zvyšok Justice League unesení, sú to práve oni, kto pribehnú na pomoc!

Aj nová ukážka potvrdzuje, že pôjde o poriadnu zábavu. Ukazuje nám psa Krypta (s hlasom Dwayna Johnsona), ako chce stráviť večer so svojím pánom. Naruší to Lois Lane a tak ju žiarliaci pes odhadzuje ďaleko do mora. Lenže zakrátko je Muž z ocele unesený – zlovestné morské prasiatko Lulu na neho použije kryptonit.

Tím získava schopnosti a (ne)ponáhľa sa za záchranou Justice League

Nevie sa, na čo zvieratko Lexa Luthora potrebuje hrdinov, ale dobré správy pre svet to určite nebudú. Tak nájde Krypto zvieratá z útulku, ktoré dostávajú schopnosti. Medzi ne patrí nezraniteľný pes Ace (Kevin Hart), blesky metajúca veverička Chip (Diego Luna), mäkké a nafúknuteľné prasiatko PG (Vanessa Bayer) a super rýchla korytnačka Merton (Natasha Lyonne).

Musia sa naučiť spolupracovať a vidíme, že to nebude ľahké. Ešte, že občas môžu jedného z nich použiť ako ľudský psí štít. Ten to komentuje slovami, prečo nemohol dostať iné schopnosti, napríklad magické kladivo (samozrejme pekný odkaz na Thora). Humorným tónom aj končíme, znovu vidíme nahnevaného Bruca, ako je nerád za hádzanie pískacej hračky podľa neho. A jasné, Batmana tu dabuje Keanu Reeves.

dc+league+of+super-pets+1
Zdroj: entertaimentweekly.com

Zábava na leto pre celú rodinu

Vidíme, že okrem príjemnej rodinnej zábavy bude v originálnom znení poskytovať aj mnohé známe hlasy. Okrem spomenutých budeme počuť aj Marca Marona ako Lexa Luthora a Daschu Polanco ako Green Lanterna. Z ostatných sú to Ben Schwartz, Kate McKinnon alebo Thomas Middleditch.

Jednoznačne teda nepôjde len o animák o pre deti, ale určite povie niečo aj ostatným divákom. Navyše za ním režisérsky aj scenáristicky stojí Jared Stern, ktorý pripravoval Lego príbeh. Jednoznačne teda pôjde o príjemné spestrenie leta, v kinách sa ho totiž dočkáme 29. júla.

Ako sa vám páči nový trailer na DC League of Super-Pets? Tešíte sa na animák so zvieracími hrdinami od DC alebo tento preskočíte? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -