Zac Efron bol fanúšikmi tipovaný ako postava v MCU. Teraz by sa to mohlo stať realitou

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Zac Efron v MCU

Fanúšikovia už istý čas predpokladali, že by sa mohol Zac Efron ukázať v MCU. Práve, keď sa hľadalo obsadenie pre postavu Adama Warlocka do filmu Strážcovia Galaxie 3, údajne mimoriadne sedel popisu. Nakoniec si ale tohto galaktického hrdinu zahrá Will Poulter. Avšak šanca ešte stále je – v Marvel univerze by mohol hrať iného hrdinu (alebo záporáka).

Efrona si určite mnohí ešte stále spájajú s úlohou, ktorá nakopla jeho kariéru – Troya Boltona z High School Musical. Avšak podobne to bolo aj v konkurenčnom vesmíre, kde Robert Pattinson známy ako Edward z Twillightu mnohých presvedčil ako nový Batman. A aj tento herec má za sebou rozsiahlejšiu kariéru.

Zdroj: collider.com

Nie je to len Troy z High School Musical

Poznať ho môžeme aj z dvojdielnej komédie Susedia na odstrel. Avšak nielen v tomto žánri je doma. Skvele sa ukázal aj v muzikáli Najväčší showman a iste mal čo povedať aj v nezávislej dráme Reportér. Navyše stvárnil aj vraha Teda Bundyho vo filme Zlo s ľudskou tvárou na Netflixe.

Najbližšie ho uvidíme v kinách už o pár dni v remaku diela Podpaľačka od Stephena Kinga. Momentálne je upísaný aj ďalšieho rebootu a to filmu Traja muži a nemluvňa z Disney+. Popritom však fanúšikovia stále špekulujú aj o jeho ďalšej úlohe, tentoraz hlavne s nadchádzajúcim Nova projektom.

podpaľačka
Zdroj: film.book.com

Špekulácie u fanúšikov ešte podporil

Samotný herec im k tomu prilieva ešte vodu na mlyn. V nedávnom rozhovore pre Extra TV dostal otázku, či by sa rád objavil v rozrastajúcom sa svete superhrdinov. Odpovedal takto:

„Milujem Marvel univerzum. Bol som fanúšikom ich komiksov odkedy som začal chodiť. Keď príde tá správna postava a budú chcieť, aby som naskočil, tak si nenechám ujsť príležitosť a naskočím.“

Rozrastajúci sa Marvel svet má veľa miest

Takže áno, aj samotný Zac Efron má záujem objaviť sa v MCU projekte. S ich neustále sa rozrastajúcim svetom sú možností na desiatky. Marvel si k sebe priťahuje naozaj zaujímavých hercov. V ich seriálových projektoch to sú napríklad Florence Pugh alebo ešte stále aktuálne Oscar Isaac.

Treba sa pozrieť len na takých Eternals, mimochodom aj s pripojením režisérky Chloé Zhao. Tu sme mohli vidieť Angelinu Jolie či Salmu Hayek. A navyše, ešte sme na konci dostali predstavenie nových postáv, jednu z nich si zahrá Harry Styles.

zac efron human torch
Zdroj: thewire.com

Human Torch, Cyclops alebo záporák?

Potom tu máme ďalšiu vec – mnohovesmír sa nám otvára dokorán a ešte viac by sa to malo prejaviť v premiérovanom filme Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva. Do filmového sveta sa tak môžu dostať X-Meni a očakávať máme aj Fantastickú štvorku. Tak mimochodom, Human Torch bol práve ďalší tip na Efrona.

Či si teda zahrá jeho, Cyclopsa od mutantov, člena Atlanťanov alebo úplne inú postavu, je zatiaľ otázne. Možno dokonca prekvapí a mohol by sa ukázať ako niektorý zo záporákov. Avšak samozrejme netreba prebiehať a treba si počkať, či bude mať naozaj možnosť Zac Efron „naskočiť“ do MCU.

Páčil by sa vám tento herec ako niektorá z Marvel postáv? Mali by ste prípadne vy svoj tip, ktorá by to mohla byť? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -