Objaví sa konečne v MCU Sacha Baron Cohen ako Mephisto? Potvrdzuje to viacero správ

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Sacha Baron Cohen ako Mephisto?

Zrejme už tak ľahko nepríde projekt v rámci MCU, pre ktorý by nebol predpokladaný diabol z komiksovej predlohy. Najnovšie správy hovoria o tom, že vo filmovom svete by sa mal objaviť Sacha Baron Cohen ako Mephisto. Hovoria, v ktorom seriáli by sme ho mali vidieť, jeho účasť by dávala dostatočný zmysel.

Záporák bol prvý raz predpokladaný už pre WandaVision. Hovorilo sa o tom, že práve on stojí za manipuláciou Wandy Maximoff, kvôli čomu väzní celé mesto v alternatívnej realite. Ukázalo sa, že je to inak. Potom bol predpokladaný napríklad do Lokiho, Spider-Mana či druhého Doctora Strangea.

mephisto mcu
Zdroj: cbr.com

Uvádzajú to viaceré zdroje

Kým sa však samotné štúdio neponáhľa s tým, aby nám ho predstavilo (ak vôbec), tak sa dohady opäť rozbiehajú. Lizzie Hill, šéfredaktorka portálu Cosmic Circus, ktorý sa už opakovane nemýlil, ako prvá dala tweet, ktorý o tom hovorí. Uviedla, že sa herec, ktorého môžeme poznať ako Borata, sa objaví v MCU.

Údajne by mal prísť ako Mephisto do seriálu Ironheart. Rovnakú informáciu prináša aj @MyTimeToShineH, ktorý sa venuje vyhľadávaniu skrytých informácií ohľadom Marvelu. Uvádza, že hlavný záporák seriálu je Hood. V komiksoch získal svoje magické sily od Dormammu, tu to však bude inak a nahradí do samotný diabol.

Dá sily záporákovi namiesto Dormammu?

Uvádza nasledovné:

„Hood je hlavný záporák. Jeho mágia je na základe dohody, ktorú spravil s démonom, ktorý mu dal jeho plášť a sily. Pôvodne to bol Dormammu, tu sa však rozhodli pre Mephista.“

Nepochádza zo žiadneho materiálu

Informáciu teda potvrdzujú viaceré zdroje, tak tentoraz by na nej mohlo skutočne niečo byť. Všetky informácie ohľadom tejto postavy však treba brať s veľkou rezervou, vzhľadom na to, aké predpoklady boli v minulosti. Na druhej strane, tie vždy vychádzali z trailerov či plagátov, na ktorých hľadali fanúšikovia odkazy.

Cohen, známy aj ako Ali G či Bruno, by však naozaj mohol postavou v Ironheart byť. O seriáli totiž nevieme okrem hlavných postáv v podstate nič. Zmena postavy oproti komiksovej predlohe sa stala už nespočetné množstvo krát, tak by nám mohol Marvel konečne priniesť aj ich diabolského záporáka.

Myslíte si, že sa Sacha Baron Cohen skutočne objaví ako Mephisto v MCU alebo pôjde o ďalší planý dohad? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -