Ďalšie správy hovoria o tom, že sa Harrison Ford objaví vo filme Captain America 4

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Harrison Ford vo filme Captain America 4?

Ešte počas septembra sa začali šíriť správy o tom, že sa Harrison Ford stane súčasťou MCU vo filme Captain America: Nový svetový poriadok. Prišli krátko po oznamovaní nových faktov na udalosti D23 Expo. Tam mal byť legendárny herec údajne potvrdený do filmového sveta Marvelu, nedovolila to však riaditeľka štúdia Lucasfilm.

Práve pod to spadá nielen jedna z jeho najviac ikonických rol, teda Hana Sola zo Star Wars, ale aj známy dobrodruh. Už na budúci rok má totiž prísť Indiana Jones 5 a vedúce osobnosti si mysleli, že oznámenie pre ďalší filmový svet by od neho odpútalo pozornosť.

harrison ford thunderbolt ross
Zdroj: indiewire.com

Bude novým Thunderboltom Rossom?

Správa však hovorila o tom, že sa má ujať role generála Thaddeusa „Thunderbolta“ Rossa. Toho cez 10 rokov stvárňoval William Hurt, ktorý nás však v marci tohto roka navždy opustil. Odvtedy sa uvažuje ako Marvel ďalej naloží z postavou. O to viac, že sa chystá tímovka Thunderbolts, ktorej je dôležitou súčasťou. Ich členov oznámili na spomínanej akcii.

Zhruba po mesiaci sa objavujú ďalšie príspevky, ktoré hovoria o jeho účasti s filmovým univerzom. Jeff Sneider v relácii The Hot Mic With John Rocha and Jeff Sneider Podcast uviedol, že Marvel má už herca podchyteného ako generála Rossa. Túto aktualizáciu mu údajne poskytol overený zdroj priamo odtiaľ.

Harrison Ford MCU
Zdroj: comicbook.com

Po Captainovi hneď do Thunderbolts

Portál /Film nezávisle od týchto správ tiež potvrdzuje Forda v tejto role. Potvrdzujú, že by sa mal objaviť vo filme, v ktorom sa Sam Wilson (Anthony Mackie) naplno prejaví ako Captain America. Ten príde v máji 2024. Krátko na to ho budú nasledovať spomenutí Thunderbolts, tí prídu v júli a reálne by mohol byť ich súčasťou.

Otázkou však stále zostáva, či by sme ho uvideli aj ako Red Hulka. Za vyše dekádu, ktorú postava bola v MCU, zatiaľ neprišiel náznak, že by sa ním mal stať. Avšak s novými príbehovými líniami, ktoré sú zamerané na Hulka (aj v seriáli She-Hulk) by to teraz nebolo vôbec vylúčené.

harrison ford red hulk
Zdroj: thedisinsider.com

Uvidíme však aj Red Hulka?

Harrison Ford by tak vo filme Captain America: Nový svetový poriadok mohol zabezpečiť návrat Thunderbolta Rossa. Navyše by sa tam mohol stať aj Red Hulkom a tak plynule naviazať k tímovke antihrdinov a zloduchov na vládnej misii v ďalšom filme. Samozrejme však budeme musieť počkať na potvrdenie alebo vyvrátenie priamo od štúdia.

Chceli by ste, aby sa Harrison Ford stal novým generálom Rossom? A videli by ste ho pre ďalšie filmy aj ako Red Hulka? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -