Scenárista pre Avengers: Secret Wars je známy. Dostáva zmiešané reakcie od fanúšikov

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Scenárista pre Avengers 6 je známy

Marvel oznámil, kto bude scenárista pre film Avengers 6. Film oznámil Kevin Feige počas Comic-Conu, keď ukázali celý roster filmov pre Fázu 5. Prekvapili však ešte viac, keď ukázali dátum Fantastickej štvorky, ktorá bude otvárať Fázu 6 a je takmer neuveriteľné, že v roku 2025 dostaneme hneď dva filmy s Avengermi, ten druhý nesie podtitul Secret Wars.

Novým autorom skriptu je Michael Waldron. So štúdiom už má za sebou tvorbu príbehov pre seriál Loki. Vstup na filmové plátno sme mohli vidieť počas tohto roka, keď spolu so Samom Raimim ako režisérom priniesol film Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva.

Doctor Strange v seriáli Loki
Zdroj: cbr.com

Úzka spolupráca medzi tvorcami

Novinky prichádzajú krátko po tom, ako sme sa dozvedeli, že scenáristom filmu Avengers: The Kang Dynasty je Jeff Loveness. Ten tiež prinesie film Ant-Man a Wasp: Quantumania. Táto dvojica spolu už pracovala a to na seriáli Rick a Morty. Spoluprácu si zopakujú, pretože štúdio povedalo, že produkčné tímy budú úzko prepojené.

Každé oznámenie však sprevádzajú aj okamžité reakcie na sociálnych sieťach. Zdá sa, že potvrdenie Waldrona poriadne rozdelilo fanúšikovskú základňu na dva tábory. Nachádzajú sa tu hlasy, ktoré sa neveriacky spytujú, či má vážne k tomu písať scenár. Ďalší zachádzajú ešte ďalej a tvrdia, že budú bojkotovať film alebo práve rozviazali svoje „priateľstvo s MCU“.

Fanúšikov rozdelil na dva tábory

Užívateľ @Blacklight_21 dokonca hovorí, že by to mal ktokoľvek iný ako Waldron. Dodáva, že väčší fór by bol, už len keby na réžiu potvrdili Waititiho. Našťastie ale existuje aj druhý tábor, ktorý hovorí, že ide o osobu, ktorá môže priniesť optimistickú víziu pre film. Ozývajú sa priaznivci jeho predošlej práce a hovoria, že je dobrou voľbou.

Jedna reakcia uvádza, že na Lokim odviedol úžasnú prácu a to, že bol Doctor Strange 2 trochu zmätočný, nebolo jeho vinou. Skvele to zhŕňa @hungoverpopcorn, ktorý hovorí o tom, že táto voľba dáva perfektný zmysel, pretože ak sa jedná o mnohovesmír, Marvel už vie, že sa na toto človeka môže spoľahnúť.

Môže sa na neho Marvel spoľahnúť s mnohovesmírom?

Scenárista pre Avengers 6 teda vyvolal pomerne rozporuplné reakcie od fanúšikov. Nakoľko je však okrem názvu, prepojenosti na predošlý film a dátumu vydania meno Michael Waldron jedinou dostupnou informáciou, zostáva sa jedine nechať prekvapiť. Zostávame optimistickí a radi sa pozrieme na výsledok 7. novembra 2025.

A ako hodnotíte vy oznámenie, že sa Michael Waldron stáva scenáristom pre Avengers: Secret Wars? Ku ktorému z táborov sa prikláňate? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -