Halle Berry si zahrá vo filme Mother Land. Stoja za ním majster hororu aj režisér The Adam Project

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Halle Berry vo filme Mother Land

Halle Berry si zahrá hlavnú úlohu v chystanom filme Mother Land. Herečka známa z X-Men filmov, Plesu príšer či tretieho Johna Wicka sa objaví v snímke majstra hororu, aj keď je zatiaľ popisovaný ako triler. Réžiu si berie na starosť Alexandre Aja.

Tvorca má za sebou už skoro dve dekády tvorby filmov. Medzi ne patrí napríklad Noc s nabrúsenou britvou, Hory majú oči alebo Piraňa 3D. Desiť nás neprestal však ani v posledných rokoch. Od neho pochádzajú kúsky ako Korisť alebo Kyslík, pri ktorej sme zatajovali dych počas minulého roka.

Oxygen trailer
Zdroj: collider.com

Matka, dvaja synovia a prastaré zlo

Dej tohto filmu má rozprávať o matke a jej dvoch synoch – dvojičkách. Všetci sú prenasledovaní temnou silou už dlhé roky. Avšak jeden z chlapcov začne pochybovať o tom, či je toto zlo reálne. Tým sa však prelomí posvätné puto, ktoré v rodine majú a od toho momentu musia bojovať o prežitie. Skutočne koncept, ktorým sa práve tento filmár môže vyznamenať!

Okrem toho však okolo projektu obiehajú aj ďalšie zaujímavé mená. Ako producent pre neho pôsobí Shawn Levy, ktorý nám nepriniesol len komédie Free Guy a The Adam Project, ale aj seriál Stranger Things. Ďalšími sú Dan Cohen a Dan Levine. Predpoklad je, že s produkciou by sa malo začať budúci rok.

halle berry alexandre aja
Zdroj: oicanadian.com

Napínavý triler, ktorý nadchne fanúšikov

Spoločnosť, pod ktorou vyjde, je Lionsgate. Jej produkčný prezident Erin Westerman sa takto vyjadril vo vyhlásení:

„Sme tak vzrušení, že môžeme opäť pracovať s Halle a Alexom. Halle je na plátne nespútaná sila – je to presne tá osoba, ktorá bude vedieť zachytiť psychologický teror matky, ktorá sa snaží ochrániť rodinu. A kto lepší ako Alex je na to, aby zachytil to napätie. Producenti doručia napínavý triler, ktorý udrží divákov na krajíčkoch ich sedadiel.“

Skvelý príspevok do kariéry herečky

Pravda, aj pre Halle Berry je film Mother Land cenným príspevkom do kariéry. Naposledy si v poriadne nervy drásajúcom trileri zahrala v roku 2012 vo filme Tiesňová linka. V poslednom čase sme ju mohli vidieť napríklad v športovej dráme Modriny, ktorú aj sama režírovala. Tak isto hrala v sci-fi Moonfall a v rovnakom žánri sa má objaviť onedlho, vo filme The Mothership, ktorý je aktuálne v postprodukcii.

Zaujal vás film Mother Land s Halle Berry v hlavnej úlohe? Myslíte si, že Alexandre Aja doručí opäť kvalitne napínavý film? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -