Oficiálny názov filmu Space Jam 2 bol zverejnený. Kedy prídu LeBron James a Bugs Bunny do kín?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Spoznali sme názov Space Jam 2

Oficiálny názov Space Jam 2, ktorý je v príprave niekoľko rokov, nám bol konečne zverejnený. Spravil tak jeho producent a tvorca, basketbalová legenda LeBron James. V krátkom videu, ktoré zdieľal na svojom Instagrame, ho odhalil.

O ostatné sa postarala spoločnosť Fandango. Na Twitteri ihneď zverejnili logo a hlavné herecké obsadenie. Je ním spomínaný basketbalista a nikto iný, ako obľúbená postavička Looney Tunes, Bugs Bunny. Film nám prisľúbili na rok 2021.

View this post on Instagram

2021. 🐰🥕 🎥 🍿👑

A post shared by LeBron James (@kingjames) on

Herci, postavičky aj basketbalová liga

Bugs a James nebudú jedinými hviezdami, ktoré sa vo filme ukážu. Pripojí sa viacero hráčov z NBA, medzi nimi napríklad Damina Lillard, Anthony Davis alebo Klay Thompson. Doplnia ich aj predstaviteľky nežnejšieho pohlavia zo ženskej basketbalovej ligy ako Diana Taurasi alebo Nneka Ogwumike.

Keď už spomíname ženské role, do filmu bola obsadená herečka, ktorá si zahrá manželku hlavného hrdinu. Je ňou Sonequa Martin-Green, ktorú môžeme v súčasnosti poznať zo seriálu Star Trek Discovery. Don Cheadle (známy ako War Machine z MCU) sa tiež pridal k obsadeniu so zatiaľ nešpecifikovanou úlohou, zatiaľ sa však špekuluje o tom, že by mal stvárniť záporáka.

Space-Jam-2-Cast-Don-Cheadle
Zdroj: movieweb.com

Zatiaľ neobsadená úloha pripadá na postavu menom Malik. Má isť o LeBronovho najlepšieho priateľa. Ten bude inšpirovaný skutočnosťou a jeho reálnym kamarátom z detstva (ktorý sa stal jeho producentským partnerom), Maverickom Carterom.

Spolupráca s Looney Tunes je zároveň odkazom

Z rád animovaných postáv zatiaľ nevieme, kto sa okrem Bugsa pridá. Po 25 rokoch od prvej časti nám ale tvorcovia rozhodne doručia dostatok postavičiek z Looney Tunes. O spolupráci s nimi sa LeBron James vyjadril nasledovne:

„Spolupráca na Space Jam je viac ako spojenie mňa a Looney Tunes a práca na tomto filme. Je to oveľa väčšie. Chcem, aby aj dnešné deti pochopili, ako silné sa môžu cítiť. A ako silné môžu byť, keď sa nevzdajú svojich snov“

Ako znie názov Space Jam 2?

S tým tak trochu pracuje aj názov Space Jam 2, ktorý nám toho ale rapídne viac neprezrádza. Podtitulom bude New Legacy (teda nový odkaz či dedičstvo). Zameria sa podľa slov tvorcov na novú generáciu, ale myslíme, že po rokoch sa k nemu radi vrátime aj my a necháme prebudiť svoje vnútorné dieťa.

Koniec koncov, po tom čakaní si to zrejme aj zaslúžime. Dúfajme teda, že nám doručia aj sľubovanú kvalitu. Tú by mohol zabezpečiť aj režisér Black Panthera, Ryan Coogler, ktorý pomáha režisérovi Malcolm D. Leemu s prácami na filme ako producent. Aj keď spojenie hraného filmu a animovaných postavičiek – čo by na tom mohlo byť zlé??!

Mali ste radi pôvodný Space Jam? Tešíte sa po tých rokoch na druhú časť? A čo názov Space Jam 2? Dajte nám vedieť v komentároch!

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -