John Wick je v prvom traileri na tretiu kapitolu Parabellum stále na úteku! Bude to jeho koniec?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

John Wick: Chapter 3 – Parabellum trailer

Konečne sme sa dočkali a náš obľúbený zabijak sa vracia v plnej kráse v novej ukážke na jeho poslednú príbehovú kapitolu. Nikdy neminie a takmer každý jeho zásah ide do hláv protivníkov. Keanu Reeves možno už má na konte zopár ikonických rolí, no nepochybne je to práve Wick, ktorý ho vystrelil do povedomia mladších divákov. Prvé dva filmy série sú totiž hodnotené ako najlepšie novinky v žánri akčného thrilleru a my pevne veríme, že rovnako úspešne dopadne aj tretia kapitola.

Tá bude samozrejme rovno nadväzovať na udalosti predošlého filmu. Budeme sledovať Johna Wicka, ako uteká pred celým New Yorkom, keďže sa dopustil obrovského priestupku a v hoteli Continental zabil vrchného člena. Na jeho hlavu je vypísaná odmena vo výške 14 miliónov dolárov a pomôcť mu dostať sa z tejto kaše von môže len bývalá nájomná vrahyňa, ktorú si premiérovo strihne herečka Halle Berry.

Na režisérske kreslo opäť zasadol Chad Stahelski, ktorý sa podieľal na práci oboch filmov. Z hereckých hviezd sa tu ešte objavia mená ako Ruby Rose, Ian McShane, Laurence Fishburne, Jason Mantzoukas a Common. Podľa prvej nadupanej ukážky to vyzerá tak, že nás čaká zatiaľ najväčší príbeh v sérii, ktorá začala iba ako obyčajný nízkorozpočtový thriller. John Wick 3 teda do našich kín dorazí už 23. mája 2019.

Čo hovoríte na prvý trailer filmu John Wick: Chapter 3 – Parabellum? Ste fanúšikmi tejto série? Tešíte sa na jej vyvrcholenie? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -