Utajovaní Krotitelia duchov 3 odhaľujú prvú ukážku! Kde sa film berie a kedy ho uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Existuje vôbec niekto, kto by nemiloval originálny film Krotitelia duchov z roku 1984? Nájsť človeka, ktorý by sa nezamiloval do štvorice lapačov nadprirodzeného, je samo o sebe paranormálnym poverením. Pri tomto filme sa rozprávame o kulte fanúšikov. A to už je čo povedať, keďže čaro originálu sa takmer rozplynulo nielen raz, ale dokonca dvakrát.

Zdroj: youtube.com

V roku 1989 vyšli Krotitelia duchov 2. Nemôžem síce tvrdiť, že by šlo o absolútnu katastrofu, no mnohí sa zhodnú na tom, že už to nebolo ono. Ešte vždy sa však pri „dvojke“ môžeme tešiť z famózneho hereckého obsadenia a jednoduchej zábavy. Trpezlivosť sme si ale otestovali znova, a to nie až tak dávno. Krotitelia duchov (2016) sa preukázali ako remake, ktorý nestojí za pozornosť žiadneho z fanúšikov pôvodných dvoch filmov. Žeby ale teraz prišiel čas napraviť meno tejto legendárnej série? Práve to sa možno podarí pripravovanej „trojke“! O čo ide?

Krotitelia duchov 3 (2020)

Pochybujem, že čoby len jeden fanúšik dokáže ukryť svoje nadšenie. Áno, je to tak. Krotitelia duchov z osemdesiatych rokov dostávajú priame pokračovanie – žiadny remake sa nekoná. A aby toho nebolo málo, skutočne vzrušujúcich informácií je ešte omnoho viac!

Pôvodná séria sa rozrastie o tretí diel, pričom o réžiu sa postará Jason Reitman. Toto meno vám možno bude povedomé vďaka filmom ako Juno: Nezrelá na dieťa či Lietam v tom. Ešte dôležitejšie však ide o syna Ivana Reitmana (režisér prvej dvojice Krotitelov duchov). Jason teda zasadne do režisérskeho kresla, pričom jeho otec Ivan sa stane producentom. Je ešte priskoro, aby sme robili závery ohľadom toho, či sa novinka vyrovná originálu. Jedno je však jasné: tvorcovia majú srdcia na správnom mieste!

krotitelia duchov 3
Zdroj: screenrant.com

„Jakživ som sa považoval za prvého fanúšika Krotiteľov duchov, keď som ako 6-ročný chodil za otcom na pľac. Vždy som chcel spraviť film pre všetkých ostatných fanúšikov,“ povedal Jason Reitman portálu Entertainment Weekly. Veľa toho o pripravovanom pokračovaní neprezrádza, čo odôvodnil takto: „Je ešte veľmi skoro a chcem, aby sa film rozbaľoval ako darček. Máme pripravené množstvo krásnych prekvapení a nových postáv, s ktorými sa diváci stretnú.“ Na záver nás ešte uistil, že naozaj pôjde o priame pokračovanie:

Ide o novú kapitolu pôvodného príbehu. Nie je to reboot. Čo sa stalo v 80-tych rokoch, stalo sa v 80-tych rokoch, ale toto sa odohráva v súčasnosti.“

A nie, stále nekončíme. Film sa totižto odhaľuje krátkou ukážkou, z ktorej vám prebehne mráz po chrbte. Ikonická hudba, záhadné prostredie a legendárne auto Krotiteľov duchov okúste tu:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=DTfyyLQtPwE]

 

Štúdio Sony Pictures oznamuje dátum vydania v lete roku 2020, pričom natáčanie začne o pár mesiacov. Tak čo, tešíte sa?

Zdroj: ew.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -