Krotitelia duchov sú späť v nadupanej ukážke. Už budúci rok budú čeliť mrazivej hrozbe (trailer)

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Krotitelia duchov: Mrazivá hrozba odhaľuje prvý trailer

Štúdio Sony Pictures prináša piaty film slávnej duchárskej komediálnej série pod názvom Krotitelia duchov: Mrazivá hrozba (Ghostbusters: Frozen Empire), ktorý nadväzuje na udalosti predchádzajúceho filmu AfterlifeNových aj starých známych Krotiteľov spájajú putá, vďaka ktorým sú spriaznení omnoho viac, než len odvahou čeliť otravným prízrakom.

A hoci už pár apokalýps odvrátili, tentokrát do New Yorku vstúpi starodávna hrozba, z ktorej im mráz bude chodiť po chrbte, a ktorá ich spojené sily vystaví skúške, akú ešte nezažili.

Fanúšikovia nesmrteľnej značky sa môžu tešiť na herecké obsadenie – v úlohe Garyho a Callie opäť uvidia Paula Rudda a Carrie Coon. Jej syna Trevora hrá Finn Wolfhard (Stranger Things) a dcéru Phoebe zase Mckenna Grace (Gifted, Captain Marvel). Samozrejme nemôžu chýbať starí známi Bill Murray, Dan Aykroyd či Ernie Hudson.

Oficiálna synopsa

Nesmrteľná značka Krotitelia duchov prichádza s ďalším pokračovaním! Callie (Carrie Coon) a Gary (Paul Rudd) sa s deťmi po udalostiach z roku 2021 usadia v New Yorku a naplno sa venujú pomoci tým, ktorých trápia nepríjemní duchovia a prízraky. Keď však mesto uprostred leta náhle zamrzne, je jasné, že noví Krotitelia majú dočinenia s hrozbou, s akou sa ešte nestretli…

Pokračovanie Krotitelia duchov: Mrazivá hrozba dorazí do slovenských kín 28. marca 2024. Čo hovoríte na prvý trailer? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: TS Itafilm

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -