Trailer na The Menu – Anya Taylor-Joy je hosťom na večeri sadistického Ralpha Fiennesa

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na The Menu

Spoločnosť Searchlight Pictures prináša nový trailer na poriadne temnú a hororovú komédiu The Menu. Anya Taylor-Joy a Nicholas Hoult v nej prichádzajú ako pár na zážitkovú večeru, na ktorej zistia, že nie všetko je v poriadku. Vedie ju totiž sadistický šéfkuchár Ralph Fiennes, ktorý môže mať aj chúťky na ľudské mäso.

Hoult sa predstaví ako poriadny priaznivec gastronomických zážitkov. Svoju priateľku zoberie na poriadne drahú večeru (1250 dolárov, to budeme jesť Rolexky?!) do reštaurácie Hawthorne na pobreží. Velí jej kuchár Slowik, ktorý tu vedie svoj, ako sa rýchlo ukáže, súbor zamestnancov podobný kultu.

Všetko je súčasťou menu

Návštevníci veľmi rýchlo zistia, že sa deje niečo nekalé. Ich fotografie a osobné údaje sa stávajú súčasťou menu. A to je len začiatok. Niekto je zastrelený a kým si časť myslí, že je to súčasťou predstavenia, ostatní panikária. Právom. Čoskoro začnú byť samotní hostia lovení (ale aspoň dostanú 45 sekúnd náskok).

„Toto je to, za čo ste si zaplatili. Všetko je súčasťou menu,“ zaznieva z úst Fiennesa. S jeho chladným a precíznym plánovaním už v krátkej ukážke cítite jeho mimoriadne desivé odhodlanie. Kto vie, čo všetko čaká návštevníkov podniku v tejto krutej, kanibalistickej „hre“.

trailer the menu
Zdroj: wallpapersden.com

Krutá „hra“ miesto zážitkovej večere

Ďalších účastníkov exkluzívneho chuťového zážitku si zahrajú Hong Chau (Showing Up), Janet McTeer (Ozark), Judith Light (Julia), Reed Birney (Mass), Paul Adelstein (True Story), Aimee Carrero (The Offer), Arturo Castro (Mr. Corman), Mark St. Cyr (High School Musical: The Musical – The Series), Rob Yang (Boj o moc) a John Leguizamo.

Réžiu má na starosti Mark Mylod, ktorý sa postaral práve o spomenutú Boj o moc. Seth Reiss a Will Tracy písali scenár pre tento extrémne, ale naozaj extrémne temný kúsok (ak sa chceme na neho aspoň trochu pozerať ako na komédiu). Svoju premiéru bude mať na budúci mesiac na Filmovom festivale v Toronte a následne sa dostane do kín 18. novembra.

Ako sa vám pozdáva nový trailer na The Menu? Ide podľa vás o čisto prehnaný kúsok so svojím námetom alebo je to mrazivý horor? Dajte nám vedieť ako ho vnímate vy.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. tywole to bude blbost! S ATJ to ide (po Queens Gambit) dole vodou, mala by uz zobrat nejaku „dobru“ rolu (v Peaky Blinders bola riadna s*ina :) ale nebola to uloha pre nu) A „Peter Velky“ nech sa pekne vrati k natacaniu The Great.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -