Prichádza trailer na Amsterdam, hviezdami nabitú detektívku, z ktorej sa mnohé naozaj stalo

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Amsterdam

Uznávaný režisér a scenárista David O. Russell je po rokoch späť. A dokazuje nám, že sa vracia vo veľkom štýle. Trailer na film Amsterdam nám dokazuje, že je ešte viac nabitý hereckými hviezdami ako jeho predošlý projekt. Ukážku zverejnilo štúdio 20th Century Studios po tom, čo mala svoju premiéru na CinemaCone.

Video ponúka vynikajúcu noirovú atmosféru z 30. rokov. Hlási „mnohé z tohto sa naozaj stalo“, čím ukazuje, že nám prinesie zaujímavú kombináciu skutočných faktov a historickej fikcie. Dostať sa tak vraj máme k jednému z najviac šokujúcich sprisahaní v amerických dejinách.

Trojica proti obvineniu z vraždy

Dostane sa k nemu trojica starých priateľov, ktorá si sľúbila, že sa vždy budú ochraňovať. Sú nimi vojak Christian Bale, jeho advokát John David Washington a sestrička Margot Robbie. Všetko sa ale mení, keď sa všetci traja stávajú podozrivými z vraždy. Po skutočnom vinníkovi tak musia pátrať na vlastnú päsť a očistiť svoje mená.

V periodickom pútavom prostredí sa tak vydávajú na cestu plnú problémov, mnohé z nich si privodia sami. Čakajú ich kalamity, romance a samozrejme aj úlisné zrady. Predovšetkým ich však bude sprevádzať celá ďalšia rada známych tvárí. Mŕtvolu nachádza v obyčajnej drevenej bedni Chris Rock a vracia sa aj častý režisérov spolupracovník Robert DeNiro.

film amsterdam
Zdroj: tamilrockzone.com

Plné skvelých hereckých tvárí

Ďalšími hviezdami budú víťaz Oscara Rami MalekAnya Taylor-JoyMichael ShannonMike Myers, Alessandro NivolaAndrea RiseboroughZoe SaldañaMatthias Schoenaerts. Pripojí sa aj držiteľka niekoľkých ocenení Grammy, Taylor Swift.

Rusell sa do režisérskej stoličky vrátil po siedmych rokoch. Jeho posledným celovečerným filmom bolo Joy s Jennifer Lawrence. Jeho okamžite rozpoznateľnou snímkou je Terapia láskou a s Baleom si prácu zopakuje po takmer dekáde. Naposledy spolu priniesli film Špinavý trik ešte v roku 2013.

film amsterdam
Zdroj: collider.com

Režisérov návrat po rokoch, ešte viac vo forme

Trailer na Amsterdam nám dokazuje, že pre tvorcu pôjde o ďalší veľký hit. Pútavý dej, výborná atmosféra a veľké zoskupenie hviezdnych osobností. Na snímku sa budeme môcť tešiť už na jeseň, do kín príde 4. novembra 2022.

Páči sa vám podľa prvej ukážky film Amsterdam? Užívate si v ňom jedno veľké herecké meno za druhým? Pozriete si ho v kinách? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -