Quentin Tarantino na budúci rok prinesie seriál. Bude nadväzovať na niektorý z jeho projektov?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Quentin Tarantino chystá seriál

Quentin Tarantino prezradil, že chystá seriál. Na hollywoodskej akcii v New Yorku prezentoval svoju novú knihu, Cinema Speculations. V nej rozoberá, ktoré filmy boli pre neho formatívne a ovplyvnili ho v tvorbe. Popritom ale viedol rozhovor s moderátorom Elvisom Mitchellom, v ktorom prezradil svoj zámer ísť na malé obrazovky alebo aký Marvel projekt by si zobral na starosť.

Do komiksového sveta by rád vstúpil adaptáciou Sgt. Fury and His Howling CommandosTento tím sme mali možnosť naposledy vidieť vo filme Kapitán Amerika: Prvý Avenger a ich opätovné prinesenie by prekvapilo nejedného fanúšika. O to viac, keby sa spojili s Furym, ktorého hrá v MCU jeho častý spolupracovník, Samuel L. Jackson.

Quentin Tarantino CSI
Zdroj: popculture.com

Bol nominovaný na Emmy, k televízii sa chce odvtedy vracať

Režisér už vo svete televízie pôsobil. Postaral sa o dvojepizódu Smrteľné nebezpečenstvo, ktorá ukončovala piatu sériu CSI: Kriminálka Las Vegas. Za časť z roku 2005 si dokonca vyslúžil nomináciu na Emmy. Návrat k tomuto štýlu zamýšľal už istý čas. Napríklad sa vyjadril, že pre FX prinesie niekoľko epizód ich obnoveného seriálu Justified, nestalo sa tak.

Istý čas sa pohrával aj s myšlienkou, že jeho westernová dráma Osem hrozných, ktorá vyšla v roku 2015, dostane seriálové pokračovanie. Pracovať mal na ňom s Netflixom, avšak ani tento plán nebol nakoniec realizovaný.

Quentin Tarantino projekty
Zdroj: entertaimentweekly.com

Bude nadväzovať na niektorý z filmov?

Aj o svojom doteraz poslednom filme, Vtedy v Hollywoode, hovoril, že ho pôvodne videl ako seriál. Neskôr povedal, že spin-off sériu by mohla dostať jedna z postáv a to Cliff Booth, ktorého si zahral Brad Pitt. Avšak ani o tomto projekte nie sú odvtedy žiadne informácie.

Potom tu bol napríklad jeho zámer priniesť Star Trek film, od projektu ale odstúpil. Podobne vo vzduchu „visí“ aj jeho Kill Bill 3, ktorú síce sľubuje, ale nie je ohľadom nej nič konkrétne. Ohľadom seriálu je podobne tajnostkársky a to aj napriek tomu, že by mal prísť budúci rok. Uvidíme teda, čo si v ôsmych dieloch pre fanúšikov nachystá.

Ako sa vám pozdáva, že Quentin Tarantino chystá seriál? Myslíte si, že bude nadväzovať na jeho predošlé práce alebo pôjde o niečo úplne iné? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -