Od Star Wars k Marvelu: Samotný Han Solo mieri z jedného filmového vesmíru do druhého

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Alden Ehrenreich v seriáli Ironheart

Alden Ehrenreich sa pripojil k obsadeniu seriálu Ironheart. Presúva sa tak zo sveta Star Wars do filmového vesmíru Marvelu. Konkrétne do jeho Fázy 4, ktorá sa neustále rozvíja aj o seriály na streamovacej službe Disney+. Tento ešte nemá stanovený dátum premiéry, avšak vieme, že od konca júna už prebieha nakrúcanie v americkej Atlante.

Hlavnou hviezdou tu bude Dominique Thorne. Predstaví sa ako Riri Williams, respektíve superhrdinka s menom Ironheart. Svoj debut bude mať už tento november vo filme Black Panther: Wakanda Forever, avšak neskôr dostane vlastný seriál.

Ironheart debutuje v Black Panther 2
Zdroj: swiftheadline.com

Chránenkyňa Tonyho Starka

Postava mala svoj debut pomerne nedávno, v roku 2016, bolo to v komikse Invincible Iron Man Vol. 2 #7. Stala sa chránenkyňou Tonyho Starka po tom, čo objavil jej neskutočný talent a genialitu. Iba vo svojich tínedžerských rokoch si dokázala postaviť jemu podobný oblek.

MCU má po obete Iron Mana vo filme Endgame veľkú medzeru, ktorú treba zaplniť. Doterajším filmovým „adoptívnym potomkom“ Tonyho bol Peter Parker známy ako Spider-Man. Iste, čiastočne zastupuje jeho miesto, chce to však genialitu podobnú ako má Riri na to, aby sme dostali podobnú postavu. V nej ju teda nachádzame.

ironheart režisérky
Zdroj: radiotimes.com

Nový génius (no nie milionár) v MCU

Seriál povedie, aj si k nemu scenár sama napíše Chinaka Hodge. Predtým známymi hercami boli okrem Thorne iba Anthony Ramos a Harper Anthony. Ich role ešte nie sú známe, rovnako nepoznáme, koho stvárni Ehrenreich.

Fanúšikovia ho môžu najlepšie poznať zo Star Wars filmu s názvom Solo: A Star Wars Story. Zameral sa na minulosť Hana Sola a tak stvárnil jeho mladšiu verziu. Jeho výkony si zrejme všimol aj Christopher Nolan, pretože ho po boku veľkých hviezd obsadil do svojej chystanej životopisnej drámy Oppenheimer.

Prvé reakcie na Solo: A Star Wars Story
Zdroj: hdqwalls.com

Spolupráca s veľkými režisérskymi menami

Avšak herec nie je žiadnym nováčikom a má skúsenosti s prácou s veľkými režisérskymi menami. S bratmi Coenovcami pracoval na filme Ave, Ceasar! a zahral si v dvojici filmov Tetro a Twixt od Francisa Forda Coppolu. Účasť v šesťdielnom seriáli je teda len jedným z jeho ďalších projektov.

Páči sa vám, že bol Alden Ehrenreich obsadený do Marvel seriálu Ironheart? Akú úlohu by podľa vás v ňom mohol zastávať? Dajte nám vedieť vaše názory v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -