Tom Holland sa ukazuje na prvých záberoch seriálu The Crowded Room

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Tom Holland v seriáli The Crowded Room

Tom Holland je producentom seriálu The Crowded Room, v ktorom si zahrá aj jednu z hlavných úloh. Krimi triler príde na streamovaciu službu Apple TV+ a táto spoločnosť ho má aj pod palcom. Nakrúcať sa začalo na prelome marca a apríla a už z pľacu dostávame aj prvé zábery.

Herec je na nakrúcaní v New Yorku, kde nahodil poriadny štýl zo 70. rokov, kedy sa má seriál odohrávať. Kompletne s flanelovou košeľou, dlhšími vlasmi a zvonovými nohavicami. Spolu s ním bola spozorovaná herečka Sasha Lane, ktorá si tu zahrá postavu menom Ariana.

Antológia o slávnych ľuďoch s duševnými poruchami

The Crowded Room je popisovaný ako podmanivý triler, ktorý príde v antologických 10 epizódach. Zamerať sa má na viaceré a rozličné osoby, ktoré „bojovali, ale naučili sa žiť úspešné životy aj s duševnými chorobami“. Jedným z príkladov je scenárista Akiva Goldsman, na ktorého živote budú isté časti založené.

Zároveň on sám k seriálu scenár píše. Goldsmana môžeme poznať ako úspešného autora skriptov k filmom Ja legenda, Fringe alebo Čistá duša. Za posledný zmienený získal aj Zlatý glóbus a Oscara. Režisérom je pôvodom maďarský tvorca Kornél Mundruczó, ktorého môžeme poznať vďaka filmu Pieces of Woman.

Holland bude mať viacero osobností

Ďalšou inšpiráciou pre seriál je biografia The Minds of Mindy Milligen, ktorej autorom je Daniel Keyes. Milligen je pritom prvým človekom v histórii, ktorý bol zbavený obvinení zo zločinu kvôli disociatívnej poruche osobnosti. Ľudia trpiaci touto chorobou majú istú formu rozdvojenej osobnosti, keď svoje činy neovládajú z vlastnej vôle, ale ich inou identitou.

Práve na tejto osobnosti je založená aj postava, ktorú stvárni Holland. Hlavná postava však bola premenovaná na Danny Sullivan. Okrem spomínanej dvojice si v sérii zahrajú Amanda Seyfried, Emmy Rossum, Christopher Abbott a Emma Laird.

the crowded room
Zdroj: deadline.com

Apple ho chce ešte tento rok

Tom Holland prinesie seriálom The Crowded Room svoj väčší producentský debut. Podobne sa podieľal aj na filme Uncharted, tam však figuroval v úlohe koproducenta medzi mnohými ďalšími. Antológia ešte nemá stanovený dátum premiéry, Apple by ju však chcelo priniesť ešte tento rok.

Ako sa vám pozdáva seriál The Crowded Room? Čo hovoríte na prvé zábery s Tomom Hollandom? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -