KVÍZ – Ako dobre poznáš Lokiho? Otestuj si svoje vedomosti pred premiérou seriálu Loki a zisti to

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 21 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Loki KVÍZ

Tento rok sme sa nedočkali ešte ani jedného MCU filmu, no na ďalší týždeň bude mať premiéru už tretí seriál. Loki bude zameraný na rovnomenného hrdinu/záporáka, ktorý sa po desiatich rokoch dočkal vlastného projektu. Keďže máme do premiéry prvej epizódy zhruba týždeň, pripravili sme si pre vás Loki kvíz, v ktorom si otestuje svoje vedomosti o tejto postave.

Seriál Loki sa zameria na Lokiho z alternatívnej reality, ktorá vznikla v minulosti v Avengers: Endgame. Keďže Loki v nej utiekol za pomoci jedného z Kameňov nekonečna, naruší tak realitu. Organizácia TVA existujúca mimo čas a priestor, ktorá má na starosti kontrolu multiverza a časových osí, ho preto uväzní a neskôr s ním urobia dohodu. Loki im má pomôcť opraviť to, čo pokazil.

Loki plagát trailer MCU
Zdroj: marvel.com

Seriál Loki

Režisérom projektu je Kate Herron a za scenárom stojí Michael Waldron. V seriáli sa môžeme tešiť na Toma Hiddlestona, ktorý si opäť zahrá Lokiho. Po jeho boku bude nový herec štúdia Marvel, no v hereckom priemysle je jeho meno známe. Bude to Owen Wilson, ktorý si zahrá novú postavu – agenta Mobiusa M. Mobiusa, jedného z členov organizácie TVA.

Uvidíme aj herečku Gugu Mbatha-Raw, ktorá si zahrá sudkyňu Renslayer alebo Wunmi Mosaku ako Hunter B-15. Okrem nich však zatiaľ nepomenované role budú mať aj Richard E. Grant alebo Sophia Di Martino. Určite uvidíme aj viacero iných hercov a herečiek, no tí zatiaľ ešte neboli oficiálne oznámení. Marvel si pre nás určite prichystá nejedno prekvapenie.

nový klip Loki
Zdroj: ovicio.com.br

Keďže Loki bude cestovať históriou a bude upravovať chyby v alternatívnych realitách, je dosť možné, že uvidíme aj rôzne historické osobnosti, poprípade aj alternatívne verzie už známych postáv. Loki mal v komiksoch veľa rôznych verzií a môže sa stať aj to, že ako bude prechádzať alternatívnymi verziami, stretne sa alebo uvidí alternatívne verzie seba samého.

Kvíz

Ako ste obstáli v kvíze? Bolo to pre vás jednoduché, alebo vás práve naopak kvíz poriadne potrápil? Podeľte sa o výsledok kvízu s nami na sociálnych sieťach!

Zdroj: imdb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -