Dwayne Johnson už nechce byť len kopou svalov. Chce točiť nečakaný druh filmov

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Dwayne Johnson chce zmenu v kariére

The Rock bola prezývka profesionálneho wrestlera, ktorý si vybudoval veľké meno v Hollywoode. Je ale pravdou, že vo väčšine svojich úloh hrá jeden tip postavy. Preto sa v nedávnom rozhovore Dwayne Johnson vyjadril, že chce, aby sa jeho kariéra začala uberať iným smerom. Portál IGN informoval, po akých žánroch viac túži.

Najbližšie americko-kanadského herca uvidíme vo filme od štúdia A24. Ide o značný odklon od jeho kariéry, keďže pôjde o životopisnú drámu. Snímka s názvom The Smashing Machine pojdednáva o živote Marka Kerra, šampióna MMA. Bude mapovať jeho vzostupy a pády v UFC, ale aj boj so závislosťami.

Boj so skutočnými emóciami

Ohľadom snímky, ktorú režíruje Benny Safdie, viedol Johnson rozhovor pre Variety. Hovoril v ňom, že ide pre neho o postrčenie v kariére a dostáva sa tam, kde v minulosti ešte nikdy nebol. Skúma ľudskosť, problémy a bolesť, jednoducho témy, na ktorých záleží. Tvrdí, že by do budúcna chcel viac dramatických úloh.

Samozrejme dodal, že sa nevzdá svojich veľkých akčných kúskov. Tie stále miluje, no myslí si, že musí byť pre ne správne miesto aj čas. Predsa len, stále ho očakávame v pokračovaniach filmov Red Notice, Jumanji, Expedícia: Džungľa a samozrejme aj Rýchlo a zbesilo.

dwayne johnson jumanji
Zdroj: themoviedb.org

Namiesto viac dolárov viac ľudkosti

Dodal, že toto je miesto v jeho živote, kde pociťuje, že potrebuje zmenu.

„Som v bode svojej kariéry, kedy by som chcel viac. A nemyslím tým v zárobkoch. Chcel viac ľudkosti. To je dôvod, prečo je Benny Safdie pre mňa perfektným, spolupracujúcim partnerom.“

Už práca so spoločnosťou A24 je značný odklon od bežnej filmografie herca. Ako bývalý wrestler však naplno pozná životný štýl v MMA, ktorej bol súčasťou. Preto sám projekt prijal s vášňou, dokonca sa ujal aj jeho produkcie so svojou spoločnosťou Seven Bucks Productions.

Dwayne Johnson hovorí, že sa má jeho kariéra uberať dramatickejším smerom? Chete s ním podobné filmy alebo si ho v nich neviete predstaviť? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: ign.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -