Najznámejšia Amazonka z DC sveta dostane tiež svoj titul. Hra Wonder Woman bola oznámená

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Hra Wonder Woman bola predstavená

Monolith Productions je herné štúdio s veľkým menom. Za poslednú dekádu prinieslo úspešné hry z prostredia sveta Pána prsteňov. Middle Earth: Shadow of Mordor a Shadow of War si získali srdcia fanúšikov a silné hodnotenia. Od druhé zmieneného sa na istý čas odmlčali. Štyri roky ich tichosti skončili a bola predstavená hra Wonder Woman.

Oznámené to bolo na udalosti The Game Awards 2021. Odohrávala sa počas včerajšieho večera (u nás kvôli časovému posunu o druhej v noci) a dozvedeli sme sa vďaka nej mnoho noviniek. V tomto prípade krátke oznámenie hrdinky zo sveta DC do sveta videohier.

Otvorený svet ako by sme čakali

V krátkom videu toho nevidíme veľa, avšak stačí to, aby nás to poriadne navnadilo. Amazonka v ňom máva svojim ikonickým lasom pravdy a vidíme aj ukážku jej brnenia. Avšak samotné oznámenie je dostatočné, aby sme sa na titul tešili. Ale samozrejme pre ten správny efekt dodalo štúdio Warner Bros. zopár detailov.

Pôjde o singleplayerovú hru v obrovskom otvorenom prostredí (od Monolithu by sme ani nič iné nečakali). Diana z Themyskýry v nej bude bojovať, aby zjednotila svoju rodinu Amazoniek s ľuďmi z moderného sveta. Systém bojov bude podobný ako Nemesis známeho práve z Middle Earth titulov.

shadow of war nemesis
Zdroj: errornotfound.org

Viac predstavenia si nechávajú na neskôr

Čakajú nás teda boje s rozmanitou skupinou nepriateľov. Okrem toho si však bude môcť hrdinka vytvárať hlboké spojenectvá. Nikto z týchto spojencov ešte ale zatiaľ nebol špecifikovaný. Nebol nám predstavený ani dátum, kedy by sme ho mohli čakať. Ale to si zrejme necháva Warner Bros. ako poriadne horúce želiezko v ohni na chystané E3 2022.

Avšak skorší dátum ako 2023 by sme čakať nemali. Ten budúci totiž máme dostať dva herné tituly práve z DC univerza. Nimi sú už dlhšie oznámené Suicide Squad: Kill the Justice League a Gotham Knights, o ktorých sme sa dozvedeli pred pár mesiacmi.

hra gotham knights
Zdroj: charlieintel.com

Na budúci rok majú iné tituly

Hra Wonder Woman určite skvele zapadne medzi ostatné tituly z tohto sveta. Nakoľko je budúci rok dosť plný týmito dvoma hrami, preto je len pravdepodobné, že si ju budú chcieť nechať na rok 2023. Uvidíme však, čo prinesú ďalšie oznámenia. V každom prípade sa je na čo tešiť.

Ste nadšení, že aj amazonská hrdinka z DC dostáva svoju vlastnú hru? Ako sa vám pozdáva Wonder Woman od Monolithu s otvoreným svetom? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: gamerant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -