Fanúšikovia dostanú v rámci iniciatívy Sony kolekciu Uncharted hier zadarmo

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

V rámci Play at Home dostanete Uncharted zadarmo

Sony vyhlásilo prostredníctvom svojho blogu iniciatívu Play at Home. V rámci súčasnej situácie tak vyzývajú čo najviac hráčov, aby zostali a hrali doma. Ide o takzvanú samo-izoláciu kvôli koronavírusu. Vďaka nej ponúknu sériu Uncharted zadarmo.

Iniciatívou podporia aj štúdiá

Iniciatívou Play at Home sa spoločnosť snaží spraviť aj niečo dobré pre celú komunitu. Založili totiž fond, z ktorého budú finančne podporovať menšie nezávislé štúdiá. Tie by mohli totiž v súčasnosti prechádzať problémami a neschopnosťou si financovať tieto hry sami.

sony ponuka
Zroj: blog.eu.playstation.com

Chcú takto vyzbierať až 10 miliónov dolárov, čo je rozhodne nemalá suma. V spomínanom poste na blogu sa Jim Ryan zo Sony vyjadril, že aj tieto štúdiá sú srdcom a dušou hernej komunity. A že práve aj tie pomáhajú budovať zážitok pre všetkých hráčov.

Zároveň sa k samotnej iniciatíve vyjadril:

„V týchto dňoch fyzickej vzdialenosti sa hráči uchyľujú k hraniu. U nás v Sony Interactive Entertainment sa cítime privilegovaní, že môžeme priniesť túto formu zábavy. Vieme, že to je iba malý krok, ale chceme tak vyjadriť vďaku za podporu pre našu komunitu a hráčov“

Nathan Drake v troch hrách Uncharted zadarmo

O zážitok fanúšikom sa postaralo aj samotné Sony, keďže ponúka na stiahnutie Uncharted zadarmo. Konkrétne ide o titul The Nathan Drake Collection. Táto zbierka vyšla prvý raz v roku 2015 na PlayStation 4.

Obsahuje všetky tri pôvodné hry: Uncharted: Drake’s Fortune; Uncharted 2: Among Thieves a Uncharted 3: Drake’s Deception. Keďže vyšli ako remaster na konzolu súčasnej generácie, nechýbať nebude ani 1080p rozlíšenie a 60 snímkov za sekundu pre optimálny zážitok.

K dispozícii bude táto kolekcia od 15.apríla až do 5.mája, takže sa nemusíte obávať, že by ste si ju nestihli zaobstarať pre svoju konzolu. A ako príjemný bonus k tomu spoločnosť prihodí ešte aj zážitkovú hru Journey. Stiahnuté hry si budete môcť nechať v knižnici svojho PS po celý čas.

uncharted journey
Zdroj: ladbible.com

Jeden drobný háčik

Fanúšikovia sa tak môžu tešiť a byť vďační štúdiu za tento milý a príjemný krok. Teda okrem tých čínskych a nemeckých. Im totiž nebude poskytnuté Uncharted zadarmo. Ani oni však neodídu úplne na prázdno, pre nich bude k dispozícii titul Knack.

Pridáte si kolekciu prvých troch Uncharted do svojej knižnice? Alebo siahnete po Journey? Dajte nám vedieť v komentároch

Zdroj: vg247.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -