Ikonické anime One Piece prichádza na Netflix v hranej podobe. Títo herci si zahrajú hlavné postavy

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Spoznali sme herecké obsadenie hranej adaptácie ikonického anime One Piece, ktoré uvidíme na Netflixe. O samotnom deji zatiaľ stále nič nevieme, ale hlavné postavy už konečne odhalili svoju totožnosť. A zdá sa, že tvorcovia ostali verní pôvodnej mange a anime.

One Piece sa vďaka svojmu pestrému obsadeniu postáv, fantastickým bojovým scénam a dejovým líniám, ktoré sú každým dielom čoraz epickejšie, radí medzi jedno z najväčších a najpopulárnejších anime. Každý nový diel z tohto nekonečného sveta vždy priniesol niečo nové a malý kúsok z toho uvidíme aj na Netflixe už v priebehu budúceho roka.

One Piece od Netflixu odhalil herecké obsadenie

Tvorca franšízy One Piece Eiichiro Oda sa taktiež podieľa na výrobe seriálu, čo by malo potešiť hlavne fanúšikov anime. Žiadne produkčné fotografie doposiaľ zverejnené neboli, ale určite poteší aspoň zoznam postáv a hercov, ktorých uvidíme na malých obrazovkách.

Monkey D. Luffy

One Piece anime herecké obsadenie Netflix
Zdroj: screenrant.com

Hlavou celej série One Piece je Luffy a chýbať samozrejme nebude ani v tejto hranej adaptácii od Netflixu. Do úlohy bol obsadený Iñaki Godoy, ktorý sa pokúsi stvárniť kľúčový charakter hranej série.

Roronoa Zoro

One Piece anime herecké obsadenie Netflix
Zdroj: screenrant.com

Druhou postavou je Zoro, ktorého stvárni japonský herec Mackenyu Arata. Ako poznamenal Oda, Zoro by mal byť obsadený silným chlapom, takže Arata si predtým bude musieť odpykať náročný silový tréning. Skúsenosti s podobnou postavou už má z anime JoJo’s Bizarre Adventure: Diamond Is Unbreakable, v ktorej si zahral charakter Okuyasuho Nijimuru. Naposledy bol obsadený v úlohe šermiara v hranej adaptácii anime Rurouni Kenshin: The Final, takže zvládnuť postavu Zora by mu problém robiť nemalo.

Nami

Emily Rudd Nami
Zdroj: screenrant.com

Ženskou hrdinkou príbehu bude Nami, do ktorej Netflix obsadil Emily Rudd. Tú si môžeme pamätať z hororu Fear Street Part Two: 1978. Zmena žánru jej určite prospeje a už len dúfať, že sa do novej veľmi dôležitej úlohy vžije podľa očakávaní.

Usopp

Usopp
Zdroj: screenrant.com

Ikonickú skupinku s názvom Straw Hat tvorí aj dokonalý klamár Usopp, ktorého si na malej obrazovke zahrá Romero Gibson. Herec je síce menej známy, ale už podľa jeho predošlých skúseností vieme potvrdiť, že táto úloha bláznivého a energického Usoppa by mu mohla perfektne sadnúť.

Sanji

Sanji
Zdroj: screenrant.com

Posledným odhaleným členom hereckého obsadenia je Taz Skylar, ktorý si zahrá skvelého šéfkuchára a One Piece Casanovu menom Sanji. Z piatich potvrdených postáv sa táto voľba od Netflixu zdá veľmi zvláštna. Taz Skylar pôsobí svalnato a drsne, zatiaľ čo Sanji je zvyčajne zobrazovaný ako chudší charakter. Už si len počkať na prvé fotografie v kostýme a až vtedy zistíme, či bol Skylar tým správnym riešením.

Čo hovoríš na herecké obsadenie hranej série One Piece, ktorú uvidíš na Netflixe? Názor nám nezabudni zanechať dole v komentári.

Zdroj: theverge.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -