Hawkeye 2 dostal sľubnú aktualizáciu. Druhú sériu nám mohli prezradiť Disney ocenenia

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Bude mať Hawkeye 2. sériu?

MCU sa poriadne rozbieha aj prostredníctvom seriálov na Disney+. WandaVision dala základy aj pre film Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva. Pre ďalší samostatný film s Captainom Americom zas bol nesmierne dôležitý The Falcon and the Winter Soldier. Niektoré majú potvrdené ďalšie série, pri iných štúdio váha. Jedna z otázok je – bude mať Hawkeye 2. sériu?

Vieme, že pri niektorých to už bolo potvrdené. Druhá séria Lokiho by sa mala začať nakrúcať počas tohto mesiaca. Aj animovaná súčasť s alternatívnymi vesmírmi What If…? by sa mala dočkať ďalších príkladov ešte tento rok. Avšak budúcnosť Jeremyho Rennera a Hailee Steinfeld (ktorá si „ukradla“ pozornosť pre seba) nie je jasná.

Hawkeye potitulková scéna
Zdroj: themoviedb.org

Viac nám vedia povedať… ocenenia

Viac nás dokáže povedať prekvapivú súčasť tohto sveta – ocenenia. Tak napríklad počas minulého roka poslali seriál WandaVision na ocenenia Emmy ako limitovanú sériu. Informácie boli, že takto bol kategorizovaný aj Hawkeye, štúdio však túto správu nepotvrdilo.

Avšak kým oni sami sa nevyjadrujú, ich stránka môže hovoriť niečo iné. A podľa nej sa ešte Clint Barton nechystá do penzie. Seriál je tam totiž uvedený pod kolonkou „Mimoriadny komediálny seriál“, pod takouto kategóriou by mal ísť na spomenuté udeľovanie cien.

hawkeye emmy
Zdroj: murphysmultiverse.com

Neoznačený ako limitovaná séria

Tak napríklad – Loki je označený ako „Mimoriadny dramatický seriál“ a ako sme spomenuli, dostáva druhú sériu. Moon Knight je označený ako „Limitovaná séria“, čo korešponduje so všetkými predošlými tvrdeniami, že nedostane ďalšie epizódy. TFATWS, ktorého sme spomínali, mal minulý rok označenie „Mimoriadna limitovaná séria alebo antológia“.

Je pravdou, že zaradením svojich projektov do viacerých kategórií sa môže Disney snažiť zvyšovať si svoje šance na výhry. Radšej ako by proti sebe postavili Hawkeye a Moon Knighta, zvolia si dva samostatné spôsoby, ako by mohli získať cenu. Avšak stále to môže znamenať aj to, že naozaj nejde o limitovanú sériu a naozaj sa dočkáme seriálového Hawkeye 2.

Hawkeye Moon Knight
Zdroj: thedirect.com

Clint a zvlášť Kate majú čo povedať

Predsa len, Clint ešte nezavesil luk úplne na klinec aj cez rodinné povinnosti likviduje nepriateľov rozmanitými šípmi. A ešte o to viac, keď sme sa dozvedeli o histórii jeho manželky… Navyše je tu ešte Kate Bishop (a samozrejme, že to v hlave čítate hlasom Yeleny). Jej stanovenie nového hrdinu je nespochybniteľné, jej éra ako nového Hawkeye však ešte len začala.

Myslíte si, že zaradenie Hawkeye do tejto kategórie znamená jeho pokračovanie alebo ide len o marketingový ťah a snahu získať viac cien? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -