Ant-Man 3 spoznal svoj oficiálny názov. Potvrdený bol aj nový hlavný záporák

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ant-Man 3 odhalil niektoré nové detaily. Oficiálny názov filmu je AntMan and the Wasp: Quantumania a nechýba ani potvrdenie nového hlavného záporného hrdinu, ktorý si to namieril do MCU.

Už podľa názvu vieme povedať, že dôležitou súčasťou Ant-Mana bude opäť Quantum Realm, s ktorým sme sa stretli vo filme Avengers: Endgame. Takže zahrnutie záporáka so schopnosťou cestovania v čase dáva logiku.

Ant-Man 3 Quantum Realm
Zdroj: comicbox.eu

Ant-Man 3 uvedie nového MCU záporáka, ktorý je silnejší ako Thanos

Po predstavení Scotta Langa (Paul Rudd), Hanka Pyma (Michael Douglas) a jeho dcéry Hope (Evangeline Lilly) v prvom Ant-Manovi sa celý gang spoločne objavil aj v pokračovaní Ant-Man and the Wasp.

Ant-Man a Wasp sa ukázali ako kvalitné superhrdinské duo, no teraz budú musieť čeliť úplne novému zápornému hrdinovi. Do MCU si to totižto namieril Kang the Conqueror, ktorý sa radí medzi jedného z najobávanejších záporákov v bohatej histórii Marvelu.

Spolu s odhalením titulného názvu sme sa dozvedeli aj časť hereckého obsadenia. Do svojich postáv sa vrátia Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas a Michelle Pfeiffer. Novými tvárami budú Jonathan Majors ako Kang the Conqueror a Kathryn Newton ako Cassie Lang, ktorá tak nahradí Emmu Fuhrmann z Endgame. Režisérom je opäť Peyton Reed.

nový mcu záporák kang the conqueror nathaniel richards
Zdroj: za.ign.com

Kto je to Kang the Conqueror?

Kang the Conqueror, vlastným menom Nathaniel Richards, pochádza z 31. storočia. Jeho príbeh začína objavením technológie na cestovanie v čase, ktorú vynašiel Doctor Doom.

Čo sa týka jeho schopností, okrem cestovania v čase disponuje aj nadľudskými schopnosťami. Pochádza z 31. storočia, kedy sa ľudstvo naučilo zlepšovať svoje fyzické vlastnosti, akými sú sila a rýchlosť.

Bude určite zaujímavé sledovať ako sa táto komiksová postava zaradí do MCU a komu všetkému bude čeliť. Minimálne môžeme očakávať to, že Kang the Conqueror zoberie cestovanie v čase na úplne nový level. Viac informácií o Kangovi si môžeš prečítať v článku pod týmto odstavcom.

Je podľa teba Ant-Man 3 jedným z prelomových filmoch novej fázy Marvelu? Názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: marvel.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -