Thor dáva Asgarďanom príhovor a vidíme viac Mieka. To ukazuje ďalší trailer na film Láska a hrom

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ďalší trailer na film Thor: Láska a hrom

Štúdio Marvel zverejnilo ďalší trailer na film Thor: Láska a hrom, štvrtý film s bohom hromu. V ňom vidíme po jeho boku opäť bojovať Strážcov Galaxie, politiku v Novom Asgarde aj Mighty Thora. Vidíme však Odinsonov príhovor či konečne viac Mieka.

Film nám predstaví nového, veľmi silného súpera pre známych hrdinov. Je ním Gorr the God Butcher, ktorého hrá Christian Bale. Ako jeho meno napovedá, zaprisahal sa, že zo sveta znesie všetkých bohov. Navyše, svojim mystickým mečom dokáže ničiť tie svety celé. A za svoj ďalší cieľ si vybral Nový Asgard, ktorý je teraz na Zemi.

Povzbudivá reč je prerušená Miekom

Odinson teda dáva jeho obyvateľom povzbudivú reč, aby zvýšil ich bojového ducha. Tá je však prerušená Miekom, ktorý pri zapisovaní vytvára nepríjemné zvuky na tabuli. Sme samozrejme radi za návrat tejto postavy a na to, že konečne z neho vidíme viac. Predtým sme dostali iba krátky náhľad, bolo nám však potvrdené, že bude pomáhať s politikou novej vládkyni Asgardu.

Tou je teraz Valkyrie (Tessa Thompson). Aj predošlá ukážka dokázala, že viac ako diplomaciu si bude užívať bojové sekvencie a tu to ešte dokazuje. Navyše ešte keď dokáže ovládať Diove (Russell Crowe) blesky.

thor miek
Zdroj: thedirect.com

Strážcovia súčasťou boja od začiatku

Našťastie však budeme mať aj ďalšie posily. Hlavnou z nich bude nová, ženská verzia Thora, ktorá sa stane z Jane Foster (Natalie Portman). Drží predtým zničený Mjolnir, ktorého kúsky bude môcť využívať ako projektily, ako vidíme opäť aj v tejto ukážke. Postava Chrisa Hemswortha tak bude aj naďalej využívať sekeru Stormbreaker.

Do boja sa zapoja aj Strážcovia Galaxie. Naspäť teda prichádzajú Chris Pratt ako Star-Lord, Dave Bautista ako Drax Destroyer, Pom Klementieff ako Mantis, Karen Gillan ako Nebula, Vin Diesel ako hlas Groota a Bradley Cooper s hlasom Rocketa. Nový trailer na film Thor: Láska a hrom ich ukazuje sprevádzať Thora od samého začiatku (dôkazom čoho je stále väčší objem Avengera po filme Endgame).

thor strážcovia
Zdroj: thedirect.com

Režisér si dal poriadnu výzvu

Samozrejme, že súčasťou bude opäť aj Korg. Jeho hlasom je samotný režisér snímky, Taika Waititi. Sme zvedaví, ako sa mu do stopáže 1 hodina a 59 minút podarí zmestiť všetky súčasti tohto príbehu. Presvedčiť sa však o tom budeme môcť v kinách už od 7. júla.

Páči sa vám táto ukážka na štvrtého Thora? Užívate si v nej viac bojových sekvencií, jeho príhovor a návrat známej postavy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -