Trailer na posledné epizódy 4. série Stranger Things ukazuje hrozivé, no epické finále

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Stranger Things 4 Volume 2

Netflix prináša trailer na 4. sériu Stranger Things Volume 2, teda posledné dve epizódy tejto série. Tie, ako vieme, však budú maximálne naplnené, s takmer štyrmi hodinami obsahu. Teraz však vidíme, že naše srdcia budú ešte viac búšiť ako o preteky, čaká nás totiž epická akcia aj plná dávka emócií.

Dr. Brenner totiž hneď upozorňuje Jedenástku (Millie Bobby Brown), že nie všetci jej kamaráti musia prežiť. Ona sa však aj tak vydáva do Hawkinsu, aby sa spojila so svojou partiou a dokázali zastaviť Vecnu raz a navždy. Už teraz napäto čakáme, či sa z toho dostanú všetci.

Prežijú súboj s Vecnou?

Podobné slová však prichádzajú aj od Robin (Maya Hawke). Steveovi (Joe Keery) hovorí, že má pocit, že tentoraz to pre nich nemusí zabrať. Nancy (Natalia Dyer) vidíme, ako čelí hlavnému záporákovi v niečom, čo vyzerá ako známe laboratórium v Hawkinse. Zrejme sa teda snaží uniknúť z jeho zajatia, ktorým sa končila prvá polovica.

Hopper, Joyce a Murray objavujú niečo, čo vyzerá ako Tieňové monštrum v ruskom labáku. Vyzbrojení poriadnymi kalibrami sa púšťajú do boja s príšerami, ktoré na nich môžu prísť z Upside Down. Nezaháľajú ani ostatní hrdinovia a vybavujú sa všetkým, čo nájdu (a musíte uznať, že Dustin v tomto „brnení“ je absolútne úžasný).

stranger things 4 volume 2
Zdroj: cheatsheet.com

Epických momentov rovnako ako nezodpovedaných otázok

Rovnako s otvorenými ústami pozeráme na Eddieho (Joseph Quinn) gitarové sólo, ktoré hrá v Upside Down. Jednoducho, epických momentov je rovnako veľa ako otvorených otázok z prvých siedmych epizód. Navyše máme celú ukážku zariadenú do synthwave štýlu špecifického pre seriál skladby Running Up the Hill od Kate Bush. Tento hit sa vďaka seriálu a skvelej scéne s útekom Max opäť preslávil.

Trailer na Stranger Things 4 Volume 2 samozrejme potvrdzuje aj niekoľkokrát uvedený dátum a to 1. júla. Naši obľúbený hrdinovia sa na budúci týždeň v piatok vrátia v dvoch častiach. Epizóda 8 bude mať dĺžku 1 hodinu a 25 minút a samotné najväčšie finále v Epizóde 9 bude mať až 2 hodiny a 30 minút. Naozaj niečo, na čo sa poriadne tešiť!

Naladil vás nový trailer na druhú polovicu štvrtej série Stranger Things ešte viac? Na ktorý z ukázaných momentov sa najviac tešíte? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -