Prvá Júnová SÚŤAŽ o dve vstupenky do kina CINEMAX

Nenechajte si ujsť

Dominik Boskovič
Dominik Boskovičhttps://www.rewind.sk
Niet lepšieho úniku ako na chvíľku vstúpiť do sveta kinematografie. Jednoducho si oddýchnete, prídete na nové myšlienky a niekedy aj na nové nápady. Nádherný relax a oddych. Členom redakcie od: október 2015

Prvá Júnová súťaž o dve vstupenky

Určite každý z vás pozná ten skvelý pocit, pozrieť si svoj obľúbený film na veľkom plátne v pohodlnej kinosále. V spolupráci so sieťou kín CINEMAX sme si pre vás pripravili novú pravidelnú súťaž o dve vstupenky, ktoré môžete využiť na ktorýkoľvek film, ktorý sa aktuálne premieta v kinách CINEMAX. Prvá júnová súťaž o dve vstupenky práve prichádza!

Už tento týždeň prichádzajú do kín CINEMAX nové filmy. Preto neváhaj a zapoj sa do súťaže ešte dnes. Stačí vyplniť krátky formulár a následne len počkať, či túto prvú a určite nie poslednú súťaž o vstupenky vyhráš práve ty!

Čo je to IMAX 3D?

Ak skombinujete technológiu IMAX 3D projekcie s rozšíreným zorným poľom v IMAX sále, váš zážitok z 3D filmu bude oveľa intenzívnejší, ako v bežných sálach. Z plátna na vás totiž vyskakujú 3D obrazy (bytosti, aj neživé veci) a vy máte pocit, ako by vám dýchali priamo na tvár. Podstatou tejto technológie je využitie dvoch samostatných projektorov, ktoré simultánne odosielajú dva rozdielne obrazy na špeciálne striebrom pokryté plátno so zvýšenou odrazivosťou. IMAX 3D okuliare rozdelia obraz tak, aby ho obe oči – ľavé aj pravé – videli z rôzneho pohľadu. Mozog potom spojí oba tieto obrazy do jedného a vytvorí tak maximálne realistický 3D zážitok.

čo je to imax kino porovnanie
Zdroj: bransonimax.com

Tento týždeň do kín CINEMAX prichádzajú tieto skvelé novinky:

  • X-MEN: DARK PHOENIX
  • TED BUNDY: DIABOL S ĽUDSKOU TVÁROU
  • ŠŤASTNÝ LAZZARO
  • PSIA DUŠA 2
  • MÔJ DEDO SPADOL Z MARSU

Novinku X-men: Dark Phoenix si budeš môcť pozrieť aj v IMAX kinosále.
Táto kinosála sa nachádza v kine CINEMAX Bory.

Do komentárov nám môžete napísať film, na ktorý by ste v prípade výhry išli.

Pre zapojenie do súťaže vyplňte tento formulár:
FORMULÁR TU

Ak chceš viac takýchto súťaží, tak nám nezabudni zanechať aj komentár v tomto článku.

Zdroj: www.cine-max.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -