Pozrite si finálny trailer na Dark Phoenix a staňte sa svedkami konca X-Menov!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Po desaťročí, ktoré prinieslo zmiešané kritické a finančné úspechy, sa štúdio Fox rozhodlo sérii X-Menov navrátiť slávu filmom X-Men: Prvá trieda. V ňom sa divákom predstavili mladšie verzie hrdinov, ktorých sme už videli. Noví Profesor X (James McAvoy), Magneto (Michael Fassbender), Beast (Nicholas Hoult) a Mystique (Jennifer Lawrence) sa stali centrom nových príbehov, no onedlho sme sa stretli s ďalšími novými postavami. Jednou z nich bola aj Jean Grey (Sophie Turner), ktorá teraz sériu privádza do konca, o čom vás presvedčí posledný trailer na Dark Phoenix!

Prvý Dark Phoenix trailer
Zdroj: uhdpixel.com

Finálny trailer na Dark Phoenix

Vo filme X-Men: Apocalypse (2016) sa nám predstavili viacerí nováčikovia. Okrem samotnej Jean Grey medzi nimi boli aj Cyclops (Tye Sheridan), Storm (Alexandra Shipp) či Nightcrawler (Kodi Smit-McPhee). Pôvodne mali byť práve tieto charaktery budúcnosťou ikonickej série o mutantoch, pričom Dark Phoenix mal byť začiatkom ich vlastnej trilógie. Všetko však zmenil historický obchod medzi spoločnosťami Disney a Fox.

Kvôli odkúpeniu spoločnosti, ktorá doteraz tvorila X-Men filmy, boli takmer všetky budúce projekty zrušené. Projekt Dark Phoenix sa teda z pôvodného začiatku nového príbehu premenil na záver éry mutantov pod štúdiom Fox. Z tohto rozhodnutia je nám jasné, že Disney má so sériou a samotnými postavami vlastné plány, ktoré sa úplne nezhodovali s tými doterajšími.

Čo však uvidíme nabudúce? To je otázne a je ešte veľmi skoro na to, aby sme to predpovedali. Dokým ale Disney nezverejní svoje plány, môžeme sa tešiť na Jean Grey, ktorej príbeh ukončí túto legendárnu filmovú sériu.

Ako sa vám zatiaľ pozdáva Dark Phoenix? Pôjde podľa vás o zaslúžené ukončenie éry X-Menov od Foxu, alebo ste smutní, že nebude pokračovať ďalej? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: screenrant.com, theverge.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -