Filmy

Odkúpenie štúdia 20th Century Fox je takmer hotové! Čo sa stane s X-Men filmami?

Disney a 20th Century Fox už čoskoro spolu!

Pamätáte si ešte na tie sny, ktoré sme pred niekoľkými rokmi mávali? Že ako úžasné by bolo vidieť X-Menov a Avengers pokope v jednom filme? Nuž, už onedlho sa to dozvieme, keďže odkúpenie štúdia 20th Century Fox štúdiom Disney sa už čoskoro blíži k veľkému finále. Podľa nových informácií sa predaj ukončí už v marci, takže nás delia len dva mesiace od toho, aby sme mohli seriózne začať uvažovať nad X-Men filmami v štvrtej fáze Marvel Cinematic Universe.

Okrem X-Menov si samozrejme Marvel odomkne aj práva na kopu ďalších komiksových postáv, vrátane prvej Marvelovskej rodiny, Fantastickej Štvorky. Mnohí ste sa však pýtali, čo sa stane s pripravovanými X-Men filmami, ktoré boli ohlásené. Hovoríme teda o plánovaných projektoch ako X-Force, Silver Surfer, Multiple Man, Gambit a film s Doctorom Doomom. Tie sú podľa nových informácií oficiálne zrušené. Stará X-Men séria je tak oficiálne ukončená a jej posledné filmy uvidíme už tento rok v podobe Dark Phoenix a The New Mutants.

X-Men započali modernú éru superhrdisnkých filmov

Zdroj: collider.com

O Deadpoolovi stále nič nevieme

Jediný mutant, ktorý sa v nových správach neobjavil bol Deadpool, avšak vzhľadom na to, že o ďalšom pokračovaní sa doteraz nič nehovorilo, rátame s tým, že je zrušená aj jeho séria. To však rozhodne neznamená, že ho už na plátnach neuvidíme. Bude to len v novom pojatí od štúdia Marvel, takže Ryan Reynolds asi iba vymení dom X-Menov za základňu Avengers, čo by nemuselo byť vôbec zlé. Otázne bude len to, či ešte s ratingom R (povolené nadávky, násilie a nahota).

Ak ste ale patrili medzi tých, ktorí tvrdili, že Marvelu už dochádza para, práve sa pozeráte na ich veľký druhý dych. X-Meni sú totiž obrovskou značkou, ktorá sa pri správnom využití rozhodne môže vyrovnať Avengerom. Treba len opäť veriť, že Marvel všetko zvládne ako má a k reštartu nových postáv pristúpia s rovnakou kreativitou a nápadmi, ako za posledných 10 rokov.

Čo hovoríte na to, že už v marci budú X-Meni patriť Marvelu? Tešíte sa na ich príchod do MCU? Sklamali vás zrušené pripravované projekty? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: wegotthiscovered.com; comicbook.com

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Thanos nie je ani zďaleka najsilnejší zloduch MCU. Dokázal to film Avengers: Endgame

  FilmyTrailery

  Pokračovanie kultovej Perinbaby prichádza po 34 rokoch s prvou ukážkou

  FilmyOdporúčame

  Rebríček TOP 15 najlepšie zarábajúcich filmov za posledných 10 rokov

  Filmy

  Uvidíme hororový film Insidious 5 spolu s hercom Patrickom Wilsonom?

  Pridaj komentár