Kriminálny triler Wind River dostane pokračovanie. Na režisérskej stoličke príde k zmene

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Wind River dostane pokračovanie

Uznávaný film Wind River dostane pokračovanie. Kriminálny triler s prvkami neo-westernu priniesol v roku 2017 Taylor Sheridan (režisér, ktorý stojí za filmami Sicario či seriálmi Yellowstone a 1883). Tentoraz sa však pôvodný tvorca na režisérsku stoličku nevráti, vystrieda ho jedna z tvorcov Marvel seriálov.

Tou je Kari Skogland, ktorá priniesla všetkých šesť epizód Falcona a Zimného vojaka. Scenár si zobrala na starosť dvojica Patrick Massett a John Zinman, ktorí stoja za seriálom Svetlá piatkovej noci a filmom Lara Croft: Tomb Raider (teda tým z roku 2001 s Angelinou Jolie). Produkcia by sa mala začať v skorých mesiacoch budúceho roka.

wind river kari skogland
Zdroj: fandomwire.com

Ďalšia kapitola rozpovie iný príbeh z Rezervácie

Prvý film nám predstavil stopovača z Amerických služieb pre voľne žijúce živočíchy, Coreyho Lamberta (Jeremy Renner). V indiánskej rezervácii nájde telo 18-ročného dievčaťa, Natalie Henson. Na pomoc si zavolá agentku FBI, Jane Banner (Elizabeth Olsen). Tú chladná divočina Wyomingu pristihne nepripravenú, film je tak napínavým vyšetrovaním aj súbojom so živlami.

Skončil sa uzavreto a prípad bol vyriešený, preto je prekvapením, že príde aj ďalšia časť. Tá dostáva názov The Next Chapter (teda ďalšia kapitola). V rovnakej rezervácii teraz prichádza k sérii rituálnych vrážd. Zameriame sa teda na nový prípad, nebudeme sa vracať k tým istým motívom.

wind river chip
Zdroj: charactersonthecouch.com

Spojítkom je jedna z postáv

Spojítkom ale môže byť postava Chipa Hansona, brata zavraždenej Natalie. V jeho role sa vracia Martin Sensmeier. Videli sme ho ako drogovo závislého mladíka. Po zásahu z pôvodného filmu ale u neho prišlo k náprave a sám sa pridal k Americkej službe pre voľne žijúce živočíchy. Práve on dostane telefonát od FBI a razom sa ocitne „v zúfalom a nebezpečnom boji medzi autoritami, odpadlíkmi a Rezerváciou, ktorú nazýva domovom“.

Zatiaľ je jediným hercom, ktorý je potvrdený aj pre pokračovanie Wind River. Nevieme, či sa vrátia Renner alebo Olsen. Návrat Coreyho by ale dával perfektný zmysel, pretože by pre mladého Chipa mohol pôvodne slúžiť ako mentor. Telefonát od federálnej služby by zase mohol naznačovať agentku Banner. Ale možno sa nový tím tvorcov rozhodol aj pre úplnú zmenu postáv.

Máte radi film Wind River? Ste radi, že dostane aj ďalšiu časť? Myslíte si, že sa niekto z kľúčových postáv vráti? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -