Millie Bobby Brown chce hrať Britney Spears. Tá svoj film odmieta, veď ešte stále dýcha!

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Millie Bobby Brown by chcela byť Britney Spears

Millie Bobby Brown sa vyjadrila, že by si chcela zahrať Britney Spears vo filme. V jednom z nedávnych rozhovorov vysvetlila dôvody, prečo by to tak malo byť. Nachádza podobnosti medzi svojím životom a životom hudobníčky a frustráciu z problémov, ktoré prichádzajú s rýchlym nárastom slávy.

Brown väčšina ľudí pozná ako Jedenástku z mimoriadne populárneho seriálu Stranger Things od Netflixu. To v podstate raketovo naštartovalo jej kariéru a vďaka tomu teraz o role rozhodne núdzu nemá. Avšak, stalo sa to, keď mala len 12 rokov, čo viedlo k rade tvrdej kritiky, obzvlášť v online priestore.

Fakty zo 4. série Stranger Things
Zdroj: cnet.com

Rýchla sláva vedie k problémom

Už v roku 2018, keď mala 14 rokov, si vymazala viaceré sociálne siete, aby sa vyhla šikanovaniu na nich. Tento február prekročila hranicu dospelosti a priznala, že len krátko po tom, čo mala 18, prišli sexuálne návrhy a obťažovanie. To však stále nebolo všetko, hovorila aj o tom, ako videla, že sa jej mužským kolegom dostáva viac pozornosti.

Aj to bolo dôvodom, prečo sa rozhodla vytvoriť dvojicu filmov Enola Holmes. Zameriava sa na sestru známeho detektíva, ale predovšetkým aj vyzdvihuje silu a význam ženskej hlavnej hrdinky (a celkovo žien v histórii aj príbehoch). Toto všetko prezradila pre Drew Barrymore v jej talkšou.

enola holmes 2
Zdroj: wallpapersden.com

Nachádza množstvo podobností v životoch

Hovorili aj o tom, že na tomto svete je jedna „reálna osobnosť“, s ktorou sa stotožňuje a chcela by si ju zahrať. Povedala, že by to mala byť Spears a takto doplnila svoje predošlé tvrdenia:

„Myslím, že jej príbeh rezonuje s mojím. Ako som vyrastala, pozerala jej videá či rozhovory s ňou, keď bola mladšia, tak nenachádzam slová. Nepoznám ju osobne, ale keď sa pozriem na kompletný obraz a na ňu, tak mám pocit, že by som vedela jej príbeh rozpovedať správnym spôsobom.“

Objektivizácia a frustrácia

Millie Bobby Brown aj ďalej vysvetľovala jej podobnosti s Britney Spears. Aj keď ich kariéry začali v inom veku, speváčka mala vtedy 25, prichádzalo k podkopávaniu nôh mužským kolektívom. Ďalej hovorí aj o prehnanej objektivizácii, čo viedlo Britney k tomu, aby si s narastajúcou frustráciou oholila v roku 2007 hlavu.

Problémy vyvrcholili k tomu, že sa dostala do poručníctva svojho otca, Jamieho Spearsa. Vysvitlo však, že počas spravovania jej majetku ju okrádal, čo viedlo k celej rade súdnych procesov. To bolo pokryté napríklad v dokumente Britney vs. Spears. Ťažko povedať, či by chcela herečka pokryť práve tento príbeh alebo skôr začiatky kariéry.

Čo si o tom myslí samotná Britney Spears?

Momentálne žiadna reálna snímka v príprave nie je. Hovorila o nej v hypotetickej rovine a ak by mala niekedy hrať skutočnú osobnosť, tak práve túto speváčku. Tu ale prichádza názor od nej samotnej. Krátko po rozhovore, čo iste nebude náhoda, pridala na svoj Instagrame príspevok. Hovorí v ňom, že je rada za svoju slobodu, že je nažive a „stále dýcha“.

Ďalej napísala „Počula som o tom, že ľudia chcú robiť filmy o mojom živote. Kámo, nie som mŕtva!!! Aj keď je ku*va jasné, že by si to niektorí priali…“ Takže z jej strany ide o jasné vyjadrenie. Žiadne životopisné drámy. V poslednom čase však vzniká dostatok filmov o hudobníkoch, ktorí sú stále medzi nami – viď Rocketman o Eltonovi Johnovi a chystajú sa snímky napríklad o Madonne či Billy Joelovi.

Mohla by podľa vás Millie Bobby Brown hrať Britney Spears? Myslíte si, že takýto film časom vznikne? Ako sa pozeráte na jej uvedené dôvody? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -