Quentin Tarantino sa definitívne vyjadril ohľadom Kill Bill 3. Prinesie očakávané pokračovanie?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Quentin Tarantino o Kill Bill 3

Quentin Tarantino dal definitívnu odpoveď, či prinesie film Kill Bill 3. Prvé dva filmy prišli už pred dvomi dekádami a hlavnú úlohu si tu zahrala Uma Thurman ako Beatrix Kiddo, často označovaná len ako „Nevesta“. Bolo to kvôli tomu, že sa ju skupina zabijakov pokúsila zabiť na jej vlastnej svadbe.

Tú viedol jej bývalý šéf Bill, ktorému následne prisahala pomstu. V dvojici filmov postupne odstraňovala členov skupiny zabijakov. Jej príbeh sa tak stal uzavretým. Aj napriek tomu však bolo niekoľkokrát naznačované či sľubované pokračovanie. To sa malo zamerať na postavu Nikki, ktorá bola dcérou jednej z vrahýň – Vernity Green.

zendaya kill bill
Zdroj: blackgirlnerds.com

Príde Zendaya ako Nikki Green?

Napínavý súboj s ňou sme mohli vidieť v prvom filme, ktorý sa skončil víťazstvom Beatrix. Tá zanechala malú Nikki s telom jej matky. V takomto prípade by dávalo perfektný zmysel, aby sa práve ona vybrala na cestu pomsty. Mali sme ju teda vidieť ako dospelú a na jej rolu bola zvažovaná Zendaya.

Druhou vecou je, že režisér dlhodobo tvrdí, že sa svoju kariéru chce priniesť desať filmov a tam končí. Doteraz ich priniesol už deväť a sľubovaný ďalší je na ceste. Toto tvrdenie však má jednu medzeru – práve Kill Bill počíta ako jeden príbeh a jediný film. Dokonca priniesol aj špeciálne vydania zostrihané do jednej snímky, ktorá má názov Kill Bill: The Whole Bloody Affair.

Tarantino najobľúbenejší film
Zdroj: udou.ph

Desiaty film je o filmovom kritikovi

Jeho desiatym filmom má byť The Film Critic, ako názov napovedá – o filmovom kritikovi. Odohrávať sa má v 70. rokoch a má mať skôr pomalšie, rozprávačské tempo, čo je odklon od režisérovej bežnej tvorby. Práve ohľadom tohto filmu viedol nedávno rozhovor s periodikom De Morgen. Práve tam sa ho pýtali, či je možnosť, že niekedy príde aj tretí film s „nevestou“. Odpovedal:

„Nevidím to tak. Môj posledný film je o kritikovi, mužskej postave. A odohráva sa v 70. rokoch.“

Nevidí to tak

Odpoveď síce môže znieť nejednoznačne, jasne v nej však uvádza, že ide o jeho posledný film. Quentin Tarantino tak v podstate povedal, že sa Kill Bill 3 nekoná. Príbeh tak zostáva uzavretý v dvoch filmoch a neukáže nám žiadne ďalšie vedľajšie linky. Jedine, že by si to tvorca časom rozmyslel… (alebo ho priniesol v seriálovej podobe).

Ako vnímate vy Tarantinove tvrdenie, že bude Filmový kritik skutočne jeho posledným filmom? Sklamalo vás, že nedostaneme tretí Kill Bill alebo je to tak podľa vás správne? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -