Cameo za cameom. Prekonal len trailer na Space Jam 2 ich počet vo filme Ready Player One?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Koľko cameo úloh obsahuje trailer na Space Jam 2?

Warnes Bros. zverejnil plnohodnotný trailer na Space Jam 2 iba pred pár dňami. Odvtedy však o ňom fanúšikovia neprestali hovoriť, dookola ho pozerať a stále analyzovať. A „geekujú“ nad ním ako nikdy, pretože je celkom možné, že obsahuje viac cameo postáv ako pomerne nedávna adaptácia slávnej novely z roku 2011, Ready Player One.

A ak už takéto niečo dokáže len trailer, tak je to skutočne čo povedať. Niektorí sú rýchli matematici a hneď dokázali určiť, že ich je viac ako v Lego príbehu, kde sme ich tiež rozhodne nemali vôbec málo. Objavili sa tam z viacerých svetov, čo je ale prípad aj tejto ukážky. Veď hneď pri začiatku vidíme, ako sa basketbalista LeBron James prepadáva a vidí viaceré univerzá.

Game of Thrones, krajina Oz aj King Kong

Vidíme, že padá okolo Game of Thrones planéty a tak nie je prekvapením, že uvidíme aj postavy z Westerosu. V dave na zápase stojí Night King a niekoľko White Walkerov a skôr pred tým vidíme aj jedného z drakov. Následne na to vidíme planétu Oz a v dave sa nachádzajú aj lietajúce opičky práve z krajiny Oz.

A k Ready Player One začali fanúšikovia trailer prirovnávať aj kvôli tomu, že sa tam ukáže aj Železný obor, ktorý vyzerá celkom podobne. Toho hneď nasleduje King Kong (ktorý momentálne má čo robiť, aby obhájil svoje boje s Godzillou), ktorý sa ukáže na tabuli aj ako súčasť hviezdneho tímu. V tom nebudú chýbať samozrejme originálne klasické postavy z Looney Tunes ako Buggs či Duffy. Súčasťou je aj Yosemite Sam, ktorý očividne pozná iba jeden spôsob „streľby na kôš“.

Animovaná tvorba aj DC vesmír

Ďalšiu animovanú tvorbu zastupujú aj postavičky od Hanna-Barbera. Ako prvé vidíme auto skupiny zo Scooby Doo a hneď aj medveďa Yogiho. Na svojom špecifickom vozidle prifrčia aj Flinstonovci. V publiku sa za postavami ukáže aj Cheetara z ThunderCats. A pri nich nevidíme priamo ikonickú opičku, ale minimálne žltý klobúk Curious Georga.

A keďže sa jedná o Warner Bros., tak je jasné, že trailer na Space Jam: A New Legacy obsahuje aj postavy z DC vesmíru. Vidíme hneď niekoľko verzií Jokera, vrátané slávneho Ceasara Romera zo seriálu zo 60.rokov či Jacka Nicholsona. Viacero verzií je tu aj Penguina (vedľa ktorých stojí agent Smith z Matrixu). A zo záporákov tu vidíme aj Mr. Freeza.

Zápas si nenechajú ujsť ani záporáci

A basketbalový zápas vesmíru si zjavne prišlo pozrieť viacero záporných postáv. Je tu Pennywise zo známeho To, War Boys z Mad Max: Zbesilá cesta a dokonca aj Pinhead zo série Hellraiser. Veľkým prekvapením je aj násilný gang Droogs z jednej z legiend kinematografie od Stanleyho Kubricka, Mechanický pomaranč.

Z ďalších stoja určite za zmienku planéta Casablanca alebo jedna z najlepších úloh Jimma Careyho, Maska. Ako vidíme, cameo úloh a postáv je skutočne požehnane a to zatiaľ ide iba o niečo cez dve minúty dlhú ukážku. Vo finálnom filme ich nájdeme nespočetne viac a budeme sa môcť o tom presvedčiť počas júna, aj na streamovacej službe od HBO.

Možno nám dovtedy zverejnia ďalšie ukážky, ktoré by toho odhalili ešte viac, zatiaľ však máme aj tak dostatok materiálu. Mnoho z nich nám odhalili internetový komik a komentátor Ben Menkler prostredníctvom svojho účtu na Twitteri. Tak fanúšikov po celom internete a prípadne aj nás čaká ešte niekoľko pozretí, aby sme si naplno vychutnali doteraz odhalené postavy a prípadne našli aj nejaké ďalšie.

Ako sa vám zatiaľ pozdáva trailer na Space Jam 2? Koľkokrát už ste ho videli? Koľko cameo úloh sa podarilo nájsť a odhaliť vám? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: movieweb.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -