Austin Butler ožíva ako kráľ Rock ‘n’ Rollu. Trailer na film Elvis rozospieva aj vás

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na film Elvis

Austin Butler sa predstaví ako kráľ Rock ‚n‘ Rollu. Mladý herec, model a v neposlednom rade aj spevák skutočne prepožičal svoj hlas a jeho výkon vám vyrazí dych. Ako dôkaz si stačí pozrieť novo vydaný trailer k filmu Elvis.

Režisér Baz Luhrmann (film Moulin Rouge alebo Veľký Gatsby) sa ho rozhodol vydať po svojom online turné. V ňom aj s hercom v hlavnej úlohe poodhalili trochu viac informácií z tohto biografického muzikálu. Tvorca sa napríklad vyjadril, že film z produkcie Warner Bros. dostane vydanie iba čisto v kinách.

Tri etapy spevákovho života

Presleyho život nám chcú predstaviť v troch etapách – ako mladého začínajúceho hudobníka, na vrchole jeho slávy a v období okolo 40 rokov (keď ho poznáme v jeho ikonickom bielom obleku). 30-ročný Butler sa vyjadril, že sledoval stovky hodín nahratého speváka, aby ho mohol čo najlepšie vystihnúť.

Hlasovo sa na neho pripravoval ešte roky pred tým, ako vôbec začali točiť. A pásky s Elvisovými skladbami vraj počúval dookola a pritom sledoval jeho vystúpenia a koncerty. Cítil, že má povinnosť voči všetkým fanúšikom po celej zemeguli, ale aj jeho exmaželke Priscille – tú si vo filme zahrá Olivia DeJonge a dcére Lise Marie.

austin butler elvis
Zdroj: hollywoodreporter.com

Tom Hanks ako Elvisov manažér

Informáciu o filme nám prvý raz priniesol Tom Hanks ešte počas marca 2020. Vo filme si zahrá kolonela Toma Parkera, ktorý bol dlhé roky Elvisovým manažérom. Trailer sa začína tým ako hovorí, že viacerí ho budú vidieť ako zápornú postavu v tomto filme.

S mladým Presleym sa stretáva krátko po jeho podmanivom vystúpení. Hanks v postave Parkera hovorí, že hneď ako videl tohto chudého mladého chlapca, tak vedel, že bude novým americkým superhrdinom. A jeho osudom. Následne mu sľubujú veľkú slávu, ak je na ňu pripravený.

tom hanks tom parker
Zdroj: hollywoodreporter.com

Rock ‚n‘ Rollová sláva iba na plátnach

Spevák raketovo vystrelil a jeho sláva mu ale priniesla aj kontroverziu. Bol odcudzovaný za jeho odvážne tanečné pohyby. Teda aspoň na Ameriku v 50. rokoch odvážne. V neskoršom veku ho vidíme ako zvádza vnútorný boj, keď sa obáva, že si ho nikto nezapamätá. Jednoducho – trailer na film Elvis nám ukazuje najväčšie momenty jeho života.

Zrejme všetkým známy hudobník zomrel vo veku 42 rokov v roku 1977. Teraz znovu ožije v úžasnom výkone Austina Butlera, výnimočne iba na plátnach kín. To sa stane 24. júna tohto roku.

Ako sa vám páčil trailer na film Elvis? Dostal výkon Austina Butlera aj vás? Tešíte sa na vydanie v kine? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -