Teória veľkého tresku končí na Prime Cool. Kde budú Slováci seriál pozerať po novom?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Teória veľkého tresku končí na Prime Cool

Televízna stanica Prima Cool roky vysielala populárny americký komediálny seriál Teória veľkého tresku. Našim fanúšikom netreba túto ústrednú štvoricu nerdov (a ich nežnejších polovičiek) bližšie predstavovať. Po niekoľkých reprízach ale Teória veľkého tresku končí na Prime.

Televízna stanica si v ponuke ponechala stále sledovaných Simpsonovcov, ktorých vysielajú denne niekoľko častí. Okrem toho patrí do ich ponuky aj Futurama, Top Gear, ale vysielajú aj drsnejšie, „dospelejšie“ seriály, hlavne Narcos (v súčasnosti spin-off Mexiko). Spomínaný seriál ale prechádza pod konkurenčnú televíziu.

Prima však môže ešte vysielať posledné dve série (teda 11. a 12.). Robiť tak plánujú ešte nasledujúci rok a pol. Z tejto stanice zostane aj pôvodný dabing, ako sa vyjadrila hovorkyňa, Gabriela Semová.

Teória veľkého tresku oficiálne končí po 12 rokoch!
Zdroj: geektyrant.com

Ale inak ho prebrala stanica Nova, ktorá na svojej verzii Nova 2 vysiela seriál už od tohto pondelka. Denne pustia štyri za sebou idúce epizódy. Seriál bude na obrazovkách každý deň, od pondelka do nedele, v čase 20:15.

Takto si televízny kanál pridá do série ďalší z populárnych sitcomov. V súčasnosti vysielajú napríklad Priateľov alebo Dva a pol chlapa.

Slováci si Novu nenaladia, majú však možnosti

Pre slovenských fanúšikov to ale nie je najlepšia správa. Tento kanál Novy totiž nie je možné u nás sledovať. Výnimkou je cezhraničný prenos cez anténu. Ak však obľubujú aj náš dabing, stále môžu siahnuť po vysielaní na televíznej stanici Dajto, ktoré u nás funguje prostredníctvom Markízy.

A nijak to neovplyvní predplatiteľov streamovacích služieb, pretože seriál u nás ponúkajú obe momentálne dostupné. Všetkých 12 sérií tak nájdete rovnako na Netflixe aj HBO GO.

Ste sklamaní z toho, že na Prime Teória veľkého tresku končí? Zvykli ste ju tam sledovať? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: zive.aktuality.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -