Ako by Sheldon Cooper z Teórie veľkého tresku zvládal pandémiu? Prezradil nám to scenárista

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

Sheldon a koronavírus

Ako by sa vedec Sheldon Cooper vyrovnal s nový koronavírusom? Položila by ho pandémia, alebo by sa naopak tešil? Túto otázku nám zodpovedal Steve Molaro, scenárista úspešného seriálu Teória veľkého tresku.

Podľa neho by Sheldon Cooper zvládal túto krízovú situáciu oveľa lepšie, než by ste si mysleli. Teória veľkého tresku bol populárny komediálny seriál poslednej dekády, ktorý sa vysielal na stanici CBS dlhých 12 rokov. Príbeh sledoval osudy dvoch šialených vedcov, menovite Sheldona a Leonarda, ich susedku Penny a ich ďalších priateľov.

Teória veľkého tresku
Zdroj: theedgesusu.co.uk

Seriál sa za tie roky vyvíjal a neskôr sa k hercom pridali Mayim BialikMelisa Rauch. Prvá séria bola skôr o Sheldonovi, Leonardovi a Penny, zatiaľ čo v tých ďalších hrali stále dôležitejšiu úlohu vedľajšie postavy.

Poslednú časť Teórie veľkého tresku sme mali možnosť sledovať minulý rok. Sheldonov príbeh napriek tomu pokračuje v prequeli Malý Sheldon, ktorá sa sústredí na jeho detstvo. Seriálu práve skončila tretia séria a okamžite bola oznámená štvrtá. Hlavnú postavu tu stvárňuje Iain Armitage, zatiaľ čo sa Jim Parsons , predstaviteľ pôvodného Sheldona, taktiež podieľa na tvorbe spoza kamery.

Bol by pripravený

Keďže fanúšikovia už na obrazovkách neuvidia, ako zvláda dospelý Sheldon tieto ťažké časy, scenárista Steve Molaro nám ponúkol jeho teóriu. Pre portál TVLine prezradil, že by si karanténu pravdepodobne užíval. „Bol pripravený na zombie apokalypsu. Myslím si, že na toto by bol taktiež pripravený. Pravdepodobne by si urobil zásoby Purellu (dezinfekčný prostriedok) ešte predtým, než sa jednalo o celonárodnú hrozbu,“ prezradil.

Sheldon Cooper
Zdroj: wallpapers4u.org

Ďalej dodal: „Zaujímalo by ma, či by sa Sheldon, ktorý je skôr domasedom, v týchto ťažkých časoch pohrával s myšlienkou, že vonku to nie je až také zlé.

Teória veľkého tresku nám už zrejme nikdy neponúkne svoj pohľad na pandémiu. Fanúšikov preto zaujíma, ako si s tým poradia ostatné seriály. Napríklad u nás nie príliš známy komediálny seriál Parks and Recreation, ktorý skončil v roku 2015, venoval tejto problematike jednu špeciálnu epizódu. Uvidíme, či tak urobia aj ďalšie populárne projekty.

Chceli by ste vidieť špeciálnu epizódu Teórie veľkého tresku, ktorá by sa venovala koronavírusu? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -