Vráti sa bizarný šéf Michael alebo Jim? Tvorcovia The Office chystajú nový seriál, máme detaily

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Najčítanejšie za 7 dní

Nový seriál zo sveta The Office

Ikonický sitkom The Office, ktorý sa sa v roku 2013 skončil finálnou 9. sériou, čaká nový projekt. Tvorca americkej verzie Greg Daniels sa dohodol s producentmi na tvorbe nových častí zo sveta Dunder Mifflinu. Spolupracovať s ním bude Michael Koman, informuje Variety. Okrem mien tvorcov sme spoznali bližšie informácie o chystanom seriáli.

Americký seriál bol prerábkou britského seriálu, ktorý vytvoril (a hlavnú rolu si zahral) Ricky Gervais. Originál dostal dve série v rokoch 2001 a 2002. Neskôr v roku 2005 prišla americká verzia, ktorá fanúšikov bavila dlhé roky. Alebo lepšie povedané, stále baví. S neskorším príchodom na streamovacie služby si totiž The Office získal novú popularitu a úplne novú základňu fanúšikov.

Tvorca americkej verzie však nezaháľal. Ešte počas vysielania The Office začal prinášať podobne ladený seriál Parks and Recreations. V roku 2020 so spolupráci s Netflixom priniesol zasa satirický seriál Space Force, ktorý však bol po 2. sérii zrušený. Hlavnú úlohu si tu zahral opäť Steve Carell.

the office reboot
Zdroj: themoviedb.org

Vo vývoji od januára 2024

Daniels a Koman sa budú spoločne podieľať na tvorbe nového seriálu. Oficiálne oznámenie je na spadnutie, aj keď štúdio Universal Television ešte formálne projekt nepotvrdilo. Daniels sa už však dohodol s televíznou stanicou NBC a od januára 2024 pracuje na tvorbe nového príbehu.

Treba podotknúť, že diváci by v žiadnom prípade nemali očakávať priame pokračovanie ani reboot, respektíve remake pôvodného seriálu. Pôjde jednoducho o ďalší príbeh z rovnakého sveta, v ktorom sa odohrával The Office. Pravdepodobne nám scenáristi predstavia nejakú novú kanceláriu, plnú bizarných ľudí, ktorí tentokrát môžu predávať niečo úplne iné ako papier.

Presný koncept príbehu zatiaľ nepoznáme, no keďže by sa mal seriál odohrávať v tom istom vesmíre, očakávame aspoň nejaké prepojenie s The Office. Nie je teda vylúčené, že sa v ňom občasne objavia aj pôvodné hviezdy, ako napríklad Steve Carell, John Krasinski, Jenna Fischer, Rainn Wilson, Ed Helms, Mindy Kaling alebo iní. Jednotliví herci sa v minulosti už viackrát vyjadrili, že k návratu do Dunder Mifflin by sa nechali presvedčiť.

Patríte medzi fanúšikov sitkomu The Office? Tešíte sa na nový seriál z tohto sveta od pôvodného tvorcu?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -