Rod draka šokoval ľudí. Rovno dva rozdielne trailery vás brutálne navnadia na seriál roka

Nenechajte si ujsť

Najväčšie fantasy roka ukazuje nové trailery

Obrovský fantasy hit od HBO Rod draka už v júni pokračuje druhou sériou, ktorá sa ponesie na výrazne akčnejšej a dynamickejšej vlne ako jeho predchodca. Nové časti sa opäť budú inšpirovať knihou Oheň a krv od George R.R. Martina a predstavia celú plejádu veľkolepých udalostí. Čerstvé 2 trailery ukazujú, že sa máme na čo tešiť.

Prvá séria nás nechala v najvypätejšom momente

Kráľ Viserys I. konečne vládol v dobe pokoja, po jeho smrti však prichádzajú otázky o tom, kto si zasadne na Železný trón. Nástupníctvo jeho dcéry Rheanyry (Emma D’Arcy) bolo spochybnené, pretože ríša nie je pripravená na ženskú vladárku. To však smeruje k brutálnej občianskej vojne, ktorá je plná politických ťahov, úskokov a zrád.

Nebojuje sa iba z pohodlia hradov a záver prvej série konečne ukázal aj súboj masívnych drakov. Posledná časť predchádzajúcej sezóny zároveň jasne ukázala, že čas politikárčenia sa skončil a nastáva čas vojny. V druhej sérii teda smerujeme k udalosti známej ako Tanec drakov, čo je brutálna občianska vojna, ktorá vyvrcholí skazou Targaryenov i celého Westerosu. To teraz ukazujú aj čerstvé trailery k seriálu.

Čierny trailer:

Zelený trailer:

Prídu nováčikovia aj ďalšie fantasy

V druhej sérii sa do svojich rolí ďalej vrátia všetky kľúčové postavy, čaká nás však aj množstvo nových tvárí. Ukážu sa v nej Clinton Liberty ako Addam of Hull, Jamie Kenna ako Sir Alfred Broome, Kieran Bew ako Hugh, Tom Bennett ako Ulf, Tom Taylor ako Lord Cregan Starlk, Vincent Regan ako Sir Rickard Thorne, Abubakar Salim ako Alyn of Hull, Gayle Rankin ako Alys Rivers, Freddie Fox ako Sir Gwayne Hightower a Simon Russell Beale ako Sir Simon Strong.

Druhá séria seriálu oceňovaného seriálu Rod draka príde na streamovaciu platformu HBO Max v júni tohto roka. Nepôjde o jediné veľké fantasy tohto roka. Už na jeseň očakávame aj pokračovanie ďalšieho fantasy hitu Pán prsteňov: Prstene moci, ktorý bude štartovať na Amazon Prime Video.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -