Pán prsteňov: Najdrahší seriál v histórii The Rings of Power nás prvou ukážkou vracia do Stredozeme

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Prime Video od Amazonu zverejnilo prvý teaser trailer k vysoko očakávanému seriálu The Lord of the Rings: The Rings of Power. Hoci je najnovšia ukážka krátka, vidieť hneď niekoľko skvelých záberov z dávnej Stredozeme. Premiéru na malých obrazovkách zažijeme už tento rok 2. septembra 2022.

The Rings of Power sa odohráva po udalostiach neľútostného boja proti zlovestnému Morgothovi, ktorý bol nakoniec porazený. Jeho verný generál a učeň Sauron však chystá pomstu a zastaviť ho nebude vôbec jednoduché. Do cesty sa mu preto rozhodne postaviť mladšia verzia elfky Galadriel (Morfydd Clark), ktorá prevezme plášť veliteľa armády a začne pátrať po posledných Morgothových spojencoch.

Teaser trailer k seriálu The Lord of the Rings: The Rings of Power

V seriáli taktiež uvidíme mnohé rané verzie nostalgických postáv a preskúmame niektoré územia, ktoré sú veľmi dobre známe z pôvodnej trilógie od Petera Jacksona. Nechýba napríklad kráľovstvo trpaslíkov známe ako Khazaddûm alebo mladšia inkarnácia postavy Isildura (Maxim Baldry), ktorý zoťal prsteň zo Sauronovho prsta.

Okrem Clarkovej a Baldryho v sérii účinkujú herci Robert Aramayo ako poloelf Elrond alebo Owain Arthur ako Durin IV. Nechýbajú ani Nazanin Boniadi ako Bronwyn, Ismael Cruz Córdova ako Arondir, Markella KavenaghSophia Nomvete ako Disa, Megan RichardsCharlie Vickers ako Halbrand a Charles Edwards ako elfský kováč Celebrimbor.

Showrunnermi sú JD Payne a Patrick McKay. Pozície výkonných producentov zastávajú Lindsey WeberCallum GreeneJA BayonaBelén AtienzaJustin DobleJason CahillGennifer HutchisonBruce Richmond a Sharon Tal Yguado. Výrobný tím je tvorený z naozaj veľkého počtu zvučných mien, čo sa pri sérii s rozpočtom v hodnote pol miliardy dolárov dalo očakávať. Vizuálne efekty nesklamali, už len si počkať na výsledok, ktorý bude od 2. septembra vychádzať na Prime Video každý piatok.

Páčil sa ti prvý teaser trailer k očakávanému seriálu The Lord of the Rings: The Rings of Power? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -