Slasherová komédia s cestovaním v čase od Blumhouse? Tak to si musíte pozrieť trailer na Totally Killer

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na komediálny slasher Totally Killer

Spoločnosť Blumhouse, ktorá stojí za skvelými žánrovými kúskami ako Neviditeľný alebo MEG3N, prichádza s úplne novým nápadom. Mysleli ste si, že ste slasherovú komédiu videli dostatočne už v sérii Všetko najhoršie, to pravé však ešte len prichádza. Trailer na Totally Killer dokazuje, že do mixu pridá poriadnu dávku sci-fi s cestovaním v čase.

„Videli ste filmy Návrat do budúcnosti?“ – tým začína aj hlavná hrdinka, 17-ročná Jamie, ktorú si zahrala Kiernan Shipka. Podobné udalosti totiž bude zažívať na vlastnej koži. 35 rokov po tom, čo udrel vrah označovaný ako „Vrahom sladkých šestnástok“, sa objaví znovu. A mladá hrdinka ignoruje varovania svojej matky (Julie Brown) a dostáva sa maniakovi tvárou v tvár (teda tvárou k maske).

Už nie je rok 1987! Jedine, žeby…

Po nezdarenom útoku sa dostáva (prostredníctvom automatu) naspäť do roku 1987. Stretáva mladšiu verziu svojej mamy (Olivia Holt) a zisťuje, že jej tri kamarátky sú ešte stále nažive. Dokáže sa však navigovať neznámym prostredím 80. rokov a zastaviť zabijaka raz a navždy, alebo sa zasekne v minulosti nastálo?

Snímka si berie známe koncepty a dáva im novú podobu s plnou dávkou humoru a narážok. Očakávať máme aj poriadne R-ko kvôli „krvavému násiliu, hrubému slovníku, sexuálnym materiálom a užívaniu drog a alkoholu tínedžermi“.

trailer totally killer
Zdroj: ign.com

Skvelý mix slasheru, komédie a sci-fi

Režisérkou tohto projektu je Nahnatchka Khan, od ktorej pochádza film Always Be My Maybe alebo časti seriálu Young Rock. Scenár k filmu napísala Jen D’Angelo, ktorá už s režisérkou pracovala na spomenutom seriáli. Tiež ju možeme poznať ako autorku dielov k Solar Opposites. Vychádzali pritom z prvotného konceptu, ktorý priniesli David Matalon a Sasha Perl-Raver.

Okrem spomenutých si tu zahrajú napríklad Lochlyn Munro, Charlie Gillespie, Stephi Chin-Salvo, Stephi Chin-Salvo, Ella Choi alebo Nathaniel Appiah. Okrem produkčného Blumhousu sa za fim postavil aj Amazon a tak príde práve na ich streamovaciu službu Prime Video. Stane sa tak už 6. októbra, aby nás skvele navnadil na prichádzajúcu halloweensku sezónu.

Ako sa vám páči trailer na Totally Killer? Oceňujete túto kombináciu žánrov od spoločnosti Blumhouse? A ako hodnotíte Kieran Shipku stratenú v 80. rokoch? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: bloody-disgusting.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -