Do obsadenia seriálu Twisted Metal sa pridáva Will Arnett

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Twisted Metal a Will Arnett v obsadení

Sony dáva čoraz viac svojim značkám z PlayStation konzol seriálové spracovania. Dozvedeli sme sa, že sa chystá God of War, Horizon, v príprave už je napríklad The Last of Us. Nezabúda sa však ani na informácie o iných pripravovaných projektoch. A tak nám je oznámené, že do obsadenia Twisted Metal sa pridal Will Artnett.

Nie je to až tak prekvapujúcou správou, keďže s projektom je spätý od samotného začiatku. Avšak predtým v úlohe producenta. Tak bol súčasťou tvorivého tímu spolu s Michaelom Jonathanom Smithom (Cobra Kai), ktorý je režisérom.

kitao sakurai twisted metal
Zdroj: syfy.com

Bude hlasom dôležitej postavy

Scenár k projektu, ktorý je popisovaný ako vysoko-oktánová komédia, píšu Rhett Reese a Paul Wernic. Tí s podobným žánrom rozhodne skúsenosti majú, pretože stáli za prvým Zombielandom či Deadpoolom. Arnett, ktorý má už za sebou bohatú dabingovú kariéru (či už ako Lego Batman alebo BoJack Horseman), poskytne hlas jednej z postáv. A to poriadne dôležitej.

Nebude ňou nikto iný ako notoricky známy klaun Sweeth Tooth. Je popisovaný ako poriadne nevyrovnaný kus chlapa, ktorý je rovnako emočne nestabilný ako je rafinovaný. Miluje chaos a je nenávisťou poháňaným zabijakom, ktorý nosí večne sa usmievajúci masku. „Lost Vegas“ si zvolil za svoje osobné lovecké územie, pričom šoféruje neslávne zmrzlinárske auto, ktorého príchod znamená apokalypsu.

twisted metal sweeth tooth
Zdroj: pushsquare.com

Automobilový maniak na smrteľnej ceste

Má ísť o akčnú komédiu, kde automobilový maniak John Doe (Anthony Mackie známy ako nový Captain America) dostane šancu na lepší život. Stačí, ak úspešne doručí záhadný balík. Lenže háčik je v tom, že ho musí viesť cez postapokalyptickú pustinu. Našťastie bude mať na pomoc zlodeja áut, ktorého však často svrbí prst na spúšti.

Takto budú spoločne čeliť divokým záškodníkom a ich smrteľným vozidlám pripraveným na deštrukciu. A najviac nebezpečným je na otvorenej ceste spomenutý narušený klaun. V „komediálnej, pol hodinovej hranej adaptácii“ Twisted Metal mu teda poskytne hlas Will Arnett.

twisted metal obsadenie
Zdroj: latestly.com

Pestré postavy stvárnia ďalšie zvučné mená

Zapája sa tak medzi ďalšie zvučné mená. Okrem Mackieho si tu zahrá aj Stephanie Beatriz (Rosa z Brooklyn-99) ako Quite, Thomas Haden Church (Sandman zo Spider-Mana 3) ako agent Stone a Neve Campbell (Sidney z celej série Vreskot) v ešte neznámej úlohe. Produkcia sa teda rovnako ako smrteľné vozidlá hýbe nezadržateľne vpred. Už len dúfať, že čoskoro dostaneme prvé zábery či rovno trailer.

Páči sa vám, že postave Sweet Tooth poskytne hlas priamo Will Arnett? Čo hovoríte na zvyšok obsadenia tohto spracovania? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -