Intenzívny akčný thriller Ambulance s Jakeom Gyllenhaalom prichádza s prvým trailerom

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najnovší akčný thriller s názvom Ambulance od režiséra Michaela Baya konečne odhalil prvý oficiálny trailer. Pri tejto napínavej novinke čerpalo štúdio Universal inšpiráciu z dánskeho originálu z roku 2005, ktorý v tom čase napísal a zrežíroval Laurits Munch-Petersen. O scenár k novej adaptácii sa postaral skúsený Chris Fedak (Profilovač).

V hlavnej úlohe sa predstaví Yahya AbdulMateen II (Aquaman) ako Will Sharp, vojnový veterán z Afganistanu, snažiaci sa v zúfalej snahe získať peniaze pre svoju ženu na zaplatenie účtov za lekársku starostlivosť. Preto požiada o pomoc nevlastného brata Dannyho, ktorého si zahral Jake Gyllenhaal (Spider-Man: Ďaleko od domova), aby spoločne vymysleli neprekonateľný plán – vykonať najambicióznejšiu bankovú lúpež v histórii Los Angeles. Premiéra filmu je naplánovaná na 17. februára 2022.

Prvý trailer k akčnému thrilleru Ambulance:

Začiatok traileru sprevádza Dannyho hlas, ako sa ospravedlňuje Willovi: „Je mi ľúto, že som ťa do toho zatiahol. Chcel som len, aby veci boli konečne také, aké bývali kedysi.“ Počas tejto mätúcej vety vidieť chaotickú policajnú naháňačku v súčasnosti a taktiež aj niekoľko záberov z minulosti.

Neskôr táto dvojica diskutuje o tom, čo robiť a aké budú ich nasledujúce plány pred vykonaním lúpeže. Zvyšok traileru obsahuje samozrejme ešte viac chaosu a bratskej drámy, ktorá ich pokus o útek značne skomplikuje.

Ich novým útočiskom sa preto stáva sanitka, ktorá preváža zraneného policajta spolu s pohotovostnou lekárskou techničkou menom Cam Thompson (Eiza Gonzáles). Všetci tak uviaznu v nezvyčajnom únikovom vozidle a na výber budú mať len dve možnosti. Podarí sa im utiecť alebo sa stanú obeťami policajnej naháňačky? Medzi ďalších členov hereckého obsadenia patria Devan Long, Keir O’Donnell, Moses Ingram, Colin Woodell a Garrett Dillahunt.

Páčil sa ti prvý oficiálny trailer k thrilleru Ambulance? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -