Chris Hemsworth videl scenár k filmu Thor 4. Čo na neho hovorí a bol by rád, ak by sa ešte zmenil?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 21 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Chrisa Hemswortha sme mohli vidieť v roli Thora v jeho troch sólových filmoch a taktiež v štyroch Avengers filmoch. Všetci si mysleli, že po filme Avengers: Endgame Hemsworth odíde podobne, ako to spravil herci Chris Evans a Robert Downey Jr. Opak sa však stal pravdou. Chris Hemsworth sa rozhodol pokračovať a začal pracovať na filme Thor 4, ku ktorému si už aj stihol prečítať možný scenár.

Čo na scenár hovorí?

Chris Hemsworth je momentálne hviezdou Netflix filmu Extraction. Počas jedného rozhovoru ohľadom tohoto filmu však padli aj otázky na pripravovaný film Thor 4. Herec priznal, že už čítal prvotný scenár, ktorý napísal režisér a herec Taika Waititi. Hemsworth bol zo scenáru veľmi nadšený a povedal, že to je jeden z najlepších scenárov, ktoré čítal za posledné roky.

„Je to Taika v jeho najextrémnejšej a v najlepšej verzii. Ak bude použitý scenár, ktorý som čítal, bude to celkom šialené.“

Taika Waititi
Zdroj: tvnz.co.nz

K filmu sa vyjadril párkrát už aj samotný režisér, ktorý tvrdí, že tretí film bol oproti štvrtému ešte bezpečný, neškodný. Diváci ho pritom v porovnaní s prvými dvoma považujú za divoký a šialený, keďže nám ukázal úplne inú stránku Thora a aj celej galaxie, v ktorej hrdinovia žijú. Taika Waititi získal na posledných Oscaroch sošku za scenár k filmu Jojo Rabbit, čiže od neho môžeme čakať naozaj kvalitný a zaujímavý príbeh.

Thor: Love and Thunder

Štvrtý film Boha hromu bude mať názov Thor: Love and Thunder. Režisérom sa rovnako ako v treťom filme stane už spomínaný Taika Waititi, ktorý si tam ešte k tomu všetkému opäť zahrá postavu Korga. Vo filme okrem Chrisa Hemswortha uvidíme aj herečku Tessu Thompson ako Valkyrie a vráti sa Natalie Portman ako Jane Foster. Posilou do tímu bude Christian Bale, ktorý sa ukáže v roli ešte nepomenovaného záporáka.

Thor: Love and Thunder
Zdroj: polygon.com

Film patrí určite k jedným z najočakávanejších filmov Štvrtej fázy. Prvé slová tvorcov nám sľubujú šialenú komédiu, ktorá sa bude vymykať zo všetkého, čo nám Marvel doposiaľ priniesol. Pre koronavírus si na neho ale budeme musieť počkať dlhšie, pretože sa jeho dátum premiéry o niečo posunul. V kinách si ho budeme môcť pozrieť v novom termíne, a to od 18. februára 2022.

Chris Hemsworth má na scenár filmu Thor 4 jasný názor. A čo vy? Myslíte, že sa jeho slová vyplnia a naozaj to bude šialená jazda? Svoj názor nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -