Hru Alien: Isolation môžete získať na Steame za rekordne nízku cenu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Alien: Isolation za nízku sumu v rámci špeciálnej akcie

Včera, teda 26. apríla, bol špeciálny deň, aspoň pre fanúšikov sci-fi série Votrelec. Tento deň sa totiž označuje ako Alien Day a keďže sme sa tento rok nedočkali žiadneho nového filmu, aspoň krátkeho, spoločnosti sa to rozhodli riešiť po svojom. Príkladom je k získaniu hra Alien: Isolation za skutočne nízku sumu.

Medzinárodný Alien Day

26. apríl nebol dňom Votrelca vybraný len tak čisto náhodou. Podobne ako je 4. máj, ktorý nás ešte čaká, významný pre Star Wars (kvôli slovnej hračke May the fourth – May the Force…). Dátum Votrelcov bol vybraný podľa planetárneho systému LV-426 z prvých dvoch filmov.

S americkým formátom dátumu to dáva 26/4, teda včerajší deň. Viaceré spoločnosti sa preto rozhodli, že ponúknu hry, ktoré sa týkajú tejto populárnej série, za zaujímavé sumy. Napríklad mobilná hra Alien: Blackout je k dispozícii na stiahnutie úplne zadarmo.

Alien: Isolation takmer zdarma

Najväčším lákadlom je ale kvalitná a veľmi atmosférická hra Alien: Isolation. Podľa hráčov a fanúšikov dokáže skvele vtiahnuť do atmosféry a vy máte pocit, ako keby ste reálne bojovali proti mimozemskej hrozbe. Vyslúžila si aj hodnotenie 81% na portáli Metacritic (čo je vzhľadom na ich prísne hodnotenie viac ako slušné číslo).

Alien
Zdroj: kotaku.com

Preto môže viacerých PC hráčov potešiť, že Steam dal exkluzívnu ponuku. Hru si môžete kúpiť až s 95% zľavou, vo výsledku teda za ňu dáte iba neuveriteľné 1,85 €! Na stiahnutie máte výber aj zo síce krátkych, ale zato veľmi pôsobivých a pútavých datadiskov.

Tých je dohromady 7 a pohybujú sa v cenách 0,99 € a 1,99 €, záležiac od konkrétneho rozšírenia. Samozrejme, v tomto prípade môžete dostať aj kompletné balenie hry a siedmych datadiskov, takzvané Isolation Collection, za ktoré dáte 11,49 €. V konečnom dôsledku by ste tak ušetrili až 34,50 €.

Naozaj skvelý krok od Steamu, ako osláviť Alien Day. Je škoda, že s podobným krokom neprišli aj pre konzolových hráčov, ktorí sú v tomto prípade ukrátení. Ak však zostávate verní PC hraniu a máte radi Votrelca, neváhajte, ponuka už končí za menej ako 24 hodín.

Využijete túto skvelú ponuku, alebo už dávno vo svojej zbierke Alien: Isolation máte? Dajte nám vedieť v komentároch!

Zdroj: metro.co.uk

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -