Henry Cavill je späť ako Superman! Herec to prezradil v novom videu na svojich sociálnych sieťach

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Najčítanejšie za 7 dní

Pre isté postavy máme jednoducho vybratých hercov, na ktorých mieste si nevieme predstaviť nikoho iného. Podobne na tom je aj Henry Cavill, ktorý sa jednoznačne narodil preto, aby si zahral postavu známu ako Superman. Niekoľko rokov síce nebolo isté, či si Henry Cavill opäť oblečie superhrdinský plášť, no on sám teraz potvrdil v novom videu, že je späť ako Superman.

Cavill si túto postavu prvýkrát zahral v roku 2013 vo filme Muž z ocele. Neskôr sa ukázal ešte v pár ďalších filmoch, väčšinou ako jedna z hlavných postáv – Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti (2016), Liga spravodlivosti (2017), Liga spravodlivosti Zacka Snydera (2021) a najnovšie aj v potitulkovej scéne filmu Black Adam.

Henry Cavill je späť ako Superman

Film o známom DC anti-hrdinovi Black Adamovi je v kinách ešte len pár dní, no Cavill sa už rozhodol verejne priznať, že je späť. Chýry a špekulácie o jeho návrate však trvali už dlhšiu dobu. Dwayne Johnson, ktorý je hlavnou hviezdou filmu Black Adam, počas promovania filmu tiež niekoľkokrát načrtol tému toho, že chce v DC stret Supermana s jeho hrdinom. Prepis a preklad videa si viete prečítať nižšie:

Ahoj, všetci. Chcel som počkať, kým skončí víkend, než to zverejním, pretože som vám všetkým chcel dať možnosť pozrieť si Black Adama. Ale teraz, keď ho už veľa z vás videlo, chcel som to urobiť oficiálnym: Som späť ako Superman. Obrázok, ktorý vidíte [na začiatku a na konci videa] v tomto príspevku, a to, čo ste videli v Black Adamovi, sú len veľmi malou ochutnávkou vecí, ktoré prídu. Takže, je teda za čo ďakovať a časom sa tam dostaneme. A najviac zo všetkého chcem poďakovať vám, ľudia. Ďakujem za vašu podporu a ďakujem za vašu trpezlivosť. Sľubujem, že to bude odmenené.

39-ročný herec v pondelok zverejnil toto video a nejednému fanúšikovi tak zlepšil náladu. Cavill sa teda v budúcnosti vráti ako Superman, aj keď ešte nevieme, kde ho najbližšie uvidíme. Herca si však najbližšie budeme môcť pozrieť vo filme Enola Holmes 2, ktorý príde na streamovaciu platformu Netflix 4. novembra 2022, alebo v špiónskom filme Argylle, ktorý vyjde v roku 2023.

Čo hovoríte na návrat Henryho Cavilla ako Supermana? V akom projekte sa podľa vás najbližšie ukáže?

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -