Vitajte v Kvantovej ríši! Prvý trailer na Ant-Man 3 je vizuálne predstavenie; Kang žiada hrdinov o pomoc

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

„Môžem ťa dostať domov a dať ti viac času, ak mi pomôžeš, takže čo to bude… Ant-Man?“ vyjednáva Kang (Jonathan Majors) v prvej ukážke. Ako sme po príspevku od režiséra Peytona Reeda očakávali, Marvel Studios vydalo oficiálny trailer a plagát k filmu Ant-Man a Wasp: Quantumania. Ten bude pre 5. fázu MCU zdanlivo omnoho dôležitejší, ako mnohí očakávali. Dokonca môže viesť priamo k udalostiam veľkofilmov Avengers: The Kang Dynasty (2025) a Avengers: Secret Wars (2026).

Všetko odštartuje Scottova dcéra Cassie Lang (novo-obsadená Kathryn Newton), ktorá zostrojí „satelit“ pre komunikáciu s Kvantovou ríšou. Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer) tam istý čas strávila a vie, že na toto miesto neradno návratu. Ústrednú päticu vrátane Ant-Mana (Paul Rudd), Hanka Pyma (Michael Douglas) a Wasp (Evangeline Lilly) tak samozrejme vťahuje dnu a nádherné vizuálne predstavenie môže začať. Janet vysvetľuje, že Kvantová ríša je univerzom pod tým ich. Pred ostatnými zároveň skrýva tajomstvo, ktorého nikomu nepovedala…

Prvý trailer na Ant-Man a Wasp: Quantumania

Následne na scénu prichádza obávaný Kang Dobyvateľ, tentokrát v jeho klasickom kostýme z komiksov. Tvrdí, že toto miesto nie je tým, za aké ho majú. Následne žiada hrdinov o pomoc výmenou za to, že ich dostane domov. Všetci si vieme domyslieť, čo by sa stalo, ak by odmietli. Vo filme by sa mal ukázať aj variant Bojovník Kang, ktorý „nie“ ako odpoveď určite nerešpektuje.

Tiež dostávame prvý pohľad na herca Billa Murrayho, ktorý má stvárňovať menej známu komiksovú postavu menom Krylar. Ďalším záporákom má údajne byť M.O.D.O.K. stvárnený Pattonom Oswaltom z prvého Ant-Man filmu.

Pero scenáristu drží Jeff Loveness, ktorý sa zhodou náhod postará aj o snímku Avengers: The Kang Dynasty. Medzitým film Ant-Man a Wasp: Quantumania oficiálne odštartuje 5. fázu Marvel Cinematic Universe už 16. februára 2023.

Ant-Man a Wasp: Quantumania
Zdroj: impawards.com

Oficiálna synopsa

„Vo filme, ktorý oficiálne odštartuje 5. fázu Marvel Cinematic Universe, sa superhrdinskí partneri Scott Lang (Paul Rudd) a Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) vracajú, aby pokračovali vo svojich dobrodružstvách ako Ant-Man a Wasp. Spolu s Hopeinými rodičmi Hankom Pymom (Michael Douglas) a Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer) sa rodina ocitne pri skúmaní Kvantovej ríše, interakcii s podivnými novými tvormi a vydávaní sa na dobrodružstvo, ktoré ich posunie za hranice toho, čo si mysleli, že bolo možné. Jonathan Majors sa pripojí k dobrodružstvu ako Kang. Režisér Peyton Reed sa vracia, aby režíroval film; Produkujú Kevin Feige a Stephen Broussard.“

Ako sa vám pozdáva prvý trailer na Ant-Man a Wasp: Quantumania? Bude podľa vás dôležitým štartom pre Fázu 5? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -