Pozrite si príbehový trailer na The Last Of Us Part II, ktorý nás láka na blížiaci sa dátum vydania

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Príbehový trailer The Last Of Us 2 priamo od Sony

Nachádzame sa len niečo viac ako mesiac od oficiálneho vydania exkluzívnej hry na PlayStation, The Last Of Us Part II. Hru nám totiž štúdio Sony doručí už 19. júna a aby nám čakanie skrátili, zverejňujú nový Story Trailer, ktorý nás necháva ešte viac netrpezlivými ako doteraz.

Ťažké posledné mesiace

Spoločnosť Naughty Dog, ktorá hru vyvíja, to v poslednej dobe nemala jednoduché. Od hackerov unikli spoilery o príbehu, podarilo sa ich však zachytiť. Mnoho hráčov ich už ale videlo a spoločnosť sa nám tak aj mesiac a pol pred vydaním snaží dokázať, že sa máme na čo tešiť a herný zážitok sa ani zďaleka nevyrovná získaným príbehom.

tlos part ii
Zdroj: sonygroup.ent.box.com

Nezastavili ich ani meškania spojené s koronavírusom, ktoré sa udiali v poslednej dobe a hra je pripravená. Predobjednávky už sú v plnom prúde. Takto sa k tomu vyjadril riaditeľ spoločnosti Naughty Dog:

„Niekoľko posledných týždňov bolo rušných a vďaka novému dátumu vydania a dokončenému vývoju The Last of Us Part II sme práve len niečo viac ako mesiac od dátumu vydania 19. júna 2020. Pravdupovediac, je to neskutočný pocit. Tento projekt predstavuje nielen roky tvrdej práce a vášne od všetkých tu v Naughty Dog, ale pokračovanie cesty, ktorá sa začala s Ellie, Joelom a každým z vás pred siedmimi rokmi. Aj napriek tým niekoľkým zvratom sme šťastní, že ste s nami prežívali každý krok. Vaše nadšenie a podpora znamená veľa pre všetkých tu v štúdiu.“

My s ním môžeme iba súhlasiť. Náročná životná etapa Ellie a Joela si získala nespočetné množstvo fanúšikov. Dôkazom toho je aj to, že sa stala jedným z ťažko prekonateľných hitov na PlayStation 3 a prichádzajúci sequel to môže dokázať pre súčasnú generáciu tejto konzoly.

tlou part ii
Zdroj: sonygroup.ent.box.com

Príbehový trailer The Last Of Us 2

Je síce skoro sláviť úspechy, ale nový príbehový trailer The Last Of Us 2 jednoznačne ukazuje, že sa máme na čo tešiť. Pozrite si ho tu:

Ukážka nám opäť dokazuje, že druhý diel The Last Of Us bude neskutočne krásnou hrou. Bude striedať rozličné prostredia v úžasne vyzerajúcej, detaily zobrazujúcej grafike. Jednoznačne sa pohrá aj s našimi emóciami, ako to spravila predtým, pri tom ako musia hrdinovia podstupovať neľahkú cestu.

Temnejší podtón

Krutosť tohto sveta sa odráža aj na ich charakteroch. Vidíme temnejší podtón v ich správaní aj reakciách. Ellie sa neštíti uchyľovania sa k násiliu a postavy sú viac naklonené zabíjaniu, ako kedykoľvek predtým. Pocity budú o to mrazivejšie, keď ich budeme prežívať spolu s ústrednou dvojicou.

tlou part ii
Zdroj: sonygroup.ent.box.com

Príbehový trailer The Last Of Us 2 nás dokonale naladil a aj napriek tomu, že je hra blízko vydania, nám bude teraz čakanie pripadať ako večnosť. Vydanie hry je v poslednej fáze, keď bude 19. júna vonku a hráči sú iba malý krôčik od toho, aby hru držali v rukách.

Naladil vás trailer ešte viac? Neviete sa dočkať vydania The Last Of Us Part II? Dajte nám vedieť v komentároch!

Zdroj: screenrant.com, playstation.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -