Zábery z nakrúcania filmu Blue Beetle odhaľujú jeho kostým

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Blue Beetle má známy kostým

Tínedžerský superhrdina z dielne DC, ktorého film sa momentálne nakrúca, sa nám trochu viac odhaľuje. Práve aktuálne zábery z pľacu, ktoré boli označené ako uniknuté, ukazujú, aký bude mať Blue Beetle kostým. Je teda mladý Jaime Reyes podobný svojej komiksovej predlohe a ide o uspokojivý pohľad pre fanúšikov?

Tohto hrdinu si zahrá Xolo Maridueña, ktorého môžeme poznať zo seriálu Cobra Kai. V obsadení ho doplnia Bruna Marquezine ako Jenny, George Lopez ako strýko Rudy, Raoul Trujillo ako Conrad Carapax, Belissa Escobedo ako Milagros či dokonca Sharon Stone ako Victoria Kord. Medzi hviezdami sa nachádza aj Harvey Guillen známy zo seriálu What We Do in the Shadows.

blue beetle koncept art
Zdroj: screenrant.com

Nakrúcanie je v plnom príde

Ide o prvý superhrdinský film od DC, ktorého hlavným hrdinom bude latino charakter. Dostane sa na HBO Max niekedy počas roka 2023, bližší dátum ešte nebol špecifikovaný. Avšak spoločnosť Warner Bros. ohlásila, že ho prinesú do kín v lete 2023.

Réžiu má na starosti Angel Manuel Soto, pričom vychádza zo scenára, ktorý píše Gareth Dunnet-Alcocer. Práce na ňom sú v plnom prúde, čo dokazujú fotky za nakrúcania. Na sociálne siete ich priniesol server Just Jared, ktorý už v minulosti priniesol takýchto informácií viac.

Kostým ako z predošlého artu

Prvý pohľad na Maridueñu v kostýme prišiel približne rok po tom, čo sme dostali informácie o obleku na udalosti DC FanDome. Tam zverejnili koncept art (na obrázku vyššie) a musíme povedať, že sa ho štylisti naozaj skvele a presne držali. Avšak to nie je prekvapením, keď na ňom pracoval ostrieľaný dizajnér Mayes C. Rubeo.

Ten predtým pracoval pre konkurenčné štúdio. Priniesol kostýmy a masky do filmov ako Thor: Ragnarok (a aj do nachádzajúceho Thora) aj do seriálu WandaVision. Jeho práca je všeobecne chválená. Avšak za stvárnenie hrdinu Blue Beetle a jeho kostým zožal zatiaľ zrejme najviac pozitívnych reakcií na základe jedinej fotografie.

madriduena blue beetle
Zdroj: screenrant.com

Herec v hlavnej úlohe je vďačný za reakcie

Herec v hlavnej úlohe tiež okamžite reagoval a ďakoval za všetku chválu, ktorú dostali. Na svojom Instagrame to zdieľal v príbehu, ktorý samozrejme šikovný fanúšikovia z internetu stihli zaznamenať.

Teraz si už len počkať na ďalšie zobrazenie hlavného hrdinu. Prípade počkáme na overenie informácie, či uvidíme aj iné verzie a iných nositeľov tohto mena. Na internete totiž kolujú aj dohady o tom, že by sa mal objaviť pôvodný držiteľ modrého skarabea – Ted Kord. A dokonca by si ho vraj mal zahrať Jason Sudeikis. Tak uvidíme, čo na to postupne štúdio (alebo pozorné foťáky pri nakrúcaní).

Ako sa vám páči kostým, ktorý má na nakrúcaní na sebe Xolo Maridueña ako Blue Beetle? Potešila vás vernosť predlohe? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -