Pripravte sa na absurdnú akčnú jazdu. CIA povolá do akcie murára, ktorý má kreatívne spôsoby zabíjania

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Trailer na triler The Bricklayer

Spoločnosť Vertical prináša trailer na ich dynamický triler The Bricklayer a môžete si byť istý, že takýto spôsob akcie ste ešte nevideli. Aaron Eckhart sa živí ako murár, v prestrihoch však vidíme jeho skutočné poslanie. Brilantný, ale rebelský operatívec je znovu povolaný do CIA, keď prichádza hrozba svetových rozmerov. Svoje murárske náčinie si však balí aj tak. A zlikvidovať nepriateľa kelňou je naozaj unikátnym prvkom…

Eckhart vystupuje ako postava menom Steve Vail. Kedysi bol elitným a geniálnym členom bezpečnostnej jednotky, teraz sa ale venuje inému remeslu. Objaví sa však vzbúrenec, ktorý zabíja zahraničných novinárov a maskuje stopy tak, aby viedli k CIA.

Murárske náčinie v rukách CIA agenta

Americkej službe ide po krku celý svet, musia tak siahnuť po najlepších zbraniach. Ich členka Kate (ktorú stvárňuje vždy skvele vyzerajúca Nina Dobrev) naspäť povoláva Stevena. So svojimi smrtiacimi schopnosťami sa musí postaviť globálnej hrozbe aj svojej pohnutej minulosti a očistiť meno agentúry.

Kvalitnou akciou si môžeme byť istý a poučas ukážky sa stávame aj jej svedkami. Zrejme za to môžeme vďačiť aj režisérovi filmu, ktorým je Renny Harlin. Práve od neho v minulosti prišli také ikony z tohto žánru ako Cliffhanger, Smrtonostná pasca 2 alebo Dlhý bozk na dobrú noc.

aaron eckhart the bricklayer
Zdroj: themoviedb.org

Globálna hrozba od režiséra akčných ikon

Okrem dvojice spomenutých hercov si vo filme zahrá aj Tim Blake Nelson ako ďalší z členov CIA a svoj pôvab prinesie aj Ilfenesh Hadera. Záhadným mužom, ktorý sa vyhráža agentúre a ktorého poznajú iba pod kódovým označením Radek, prepožičal tvár Clifton Collins Jr. V príbehu spoznáme aj ďalšie tváre, ako napríklad Oliver Trevena, Ori Pfeffer či Lili Rich.

Dobrou správou je, že túto akciou a konšpiráciami napakovanú jazdu si budeme môcť pozrieť už onedlho. Uvedená bude len vo vybraných kinách, už 5. januára 2024 si ju však pozrieme aj online.

Ako sa vám páčil trailer na film The Bricklayer? Užívate si akčnú jazdu, v ktorej Aaron Eckhart stvárni operatívca CIA s murárskymi schopnosťami? Páči sa vám aj zvyšok obsadenia? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: geektyrant.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -