Svet Ninja korytnačiek sa rozpína ešte pred vydaním nového filmu. Vo výrobe má už totiž byť druhá časť aj seriál

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Ninja korytnačky: Mutantský chaos dostane pokračovanie a seriál

Niet zvláštnejšej franšízy než Ninja korytnačky. Zmutované korytnačky vo veku tínedžerov, ktoré vedia karate, si však opantali srdcia čitateľov už na stránkach komiksov. Neskôr sa presunuli aj na filmové a seriálové plátna, ako v hranej, tak animovanej podobe. Najbližšie sa nám ukážu v animovanom filme Ninja korytnačky: Mutantský chaos, ktorý ešte ani nevyšiel, no už teraz má mať vo výrobe pokračovanie a spin-off seriál.

V najnovšom filme, ktorého animácia bude spojením 2D a 3D techník, sa pozrieme opäť na štyroch obľúbených bratov. Leonardo (Nicolas Cantu), Raphael (Brady Noon), Michelangelo (Shamon Brown Jr.) a Donatello (Micah Abbey) už nechcú byť izolovaní od ľudstva nad nimi. Rozhodnú sa, že cez odvážne skutky vyhrajú srdcia Newyorčanov, aby ich akceptovali ako bežných tínedžerov.

Seriál vyplní medzeru medzi prvým a pripravovaným druhým filmom

Druhú časť bude produkovať opäť spoločnosť Point Grey Pictures, pričom ani režisér sa nezmení. Aj pokračovanie zrežíruje Jeff Rowe, ktorý je zároveň aj spolu-scenáristom jednotky. O dvojke inak veľa nevieme, zrejme toho nechcú prezradiť až priveľa pred vydaním prvej časti. O pripravovanom seriáli sa vie trošku viac, napríklad to, že bude príbehovo zasadení do obdobia medzi filmami.

Vyplní tak dieru (a čakanie) po vydaní jednotky. Seriál, ktorý dostal názov Tales of The Teenage Mutant Ninja Turtles, bude mať dve série a na rozdiel od filmov bude čisto v 2D. Výkonnými producentami a showrunnermi budú Chris Yost (Ninja korytnačky, seriál z roku 2003) a Alan Wan (Ninja korytnačky, seriál z roku 2012). Produkovať ho bude taktiež Point Grey Pictures.

Ninja korytnačky mutantský chaos
Ninja korytnačky: Mutantský chaos; Zdroj: empireonline.com

Seriál vyjde na streamovacej platforme Paramount+. Vrátiť sa do neho majú aj herci, ktorí dabujú korytnačky. Obsahovo by sa mal zamerať na korytnačky, ktoré budú stáť pred najväčšou výzvou v ich živote. Leo, Raph, Donnie a Mikey pôjdu po prvýkrát každý sám za seba. Tvárou v tvár novým hrozbám a spájaniu sa so starými spojencami korytnačky zistia, kým v skutočnosti sú, keď nemajú po boku svojich bratov.

Nateraz si môžeme vychutnať aspoň prvý film plánovanej franšízy

Aj keď dátum vydania seriálu ešte nie je známy, niektoré zdroje predpokladajú, že vyjde v roku 2024. Vyjsť by mohla vtedy aspoň prvá z dvoch sérii. Dovtedy pretečie ešte veľa vody, no už tento štvrtok v našich kinách vyjde prvý film plánovanej franšízy. Ninja korytnačky: Mutantský chaos má nielen skvelý vizuál a zaujímavú synopsu, ale v originálnom znení aj nadupané obsadenie.

Ninja korytnačky mutantský chaos
Zdroj: lionheartv.net

Majstra Splintera nadabuje majster bojových umení Jackie Chan, zatiaľ čo budúcu novinárku a priateľku korytnačiek, April O’Neil, nadabuje Ayo Edebiri. Záporákom prepožičajú svoje hlasy známe osobnosti ako Hannibal BuressRose ByrneJohn CenaIce CubeNatasia Demetriou, Giancarlo EspositoPost Malone, Seth Rogen, Paul RuddMaya Rudolph.

Čo hovoríte na plánovanú franšízu? Myslíte si, že bude mať Mutantský chaos úspech, s ktorým jednoznačne počíta štúdio? Dajte nám vaše názory vedieť dole do komentárov.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -