KVÍZ – Ktorá Ninja korytnačka si ty? Zisti to ešte pred zhliadnutím nového animovaného filmu

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Ninja korytnačky KVÍZ

Cowabunga! Už dnes prichádza do kín najnovší film z obľúbenej franšízy o tínedžeroch, mutantoch, ninjoch a korytnačkách (všetko v jednom). Ninja korytnačky: Mutantský chaos nám predstaví novú verziu obľúbených štyroch súrodencov, aj keď v trochu novej, 2D/3D verzii. Ešte pred pozretím samotného animáku si ale spravte náš kvíz, aby ste zistili, ktorý člen skupiny Ninja korytnačky ste vy.

Leonardo (Nicolas Cantu), Raphael (Brady Noon), Michelangelo (Shamon Brown Jr.) a Donatello (Micah Abbey) sú tu s nami už zhruba 40 rokov. V tejto verzii, podobne ako v niektorých predošlých, už korytnačky nechcú byť izolované od ľudstva nad nimi. Rozhodnú sa, že budú robiť odvážne skutky, aby ich tak Newyorčania začali akceptovať.

Ninja korytnačky mutantský chaos
Zdroj: lionheartv.net

Všade samí mutanti!

Pomoc budú mať v podobe dievčiny April O’Neil (Ayo Edebiri), zatiaľ čo karate vedenie im ako v každej verzii dá majster Splinter (Jackie Chan). Budú potrebovať ale oboch proti tomu, čo ich čaká. Vo filme sa budú musieť postaviť nepriateľom, ktorí budú ale v jednej veci rovnakí ako oni. Tiež budú mutanti. Dočkáme sa tak napríklad starých známych – Bebopa (Seth Rogen) a Rocksteadyho (John Cena).

Ukážu sa ale aj menej známi humanoidi: Superfly (Ice Cube), Mondo Gecko (Paul Rudd), Leatherhead (Rose Byrne), Wingnut (Natasia Demetriou), Ray Fillet (Post Malone) a Genghis Frog (Hannibal Buress). Okrem nich sa bratia budú musieť postaviť aj dvom ľuďom. Prvým z nich je aj ich tvorca, vedec Baxter Stockman (Giancarlo Esposito). Druhou je Cynthia Utrom (Maya Rudolph), ktorá nemá zmutované zvieratá v láske.

Kvíz

Ktorá korytnačka vám vyšla v kvíze? Podeľte sa o svoj výsledok s nami dole v komentároch.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -